Anasayfa / Bourg / Bourg – Strasbourg İddaa Tahmini 17.02.19

Bourg – Strasbourg İddaa Tahmini 17.02.19

Paris’te düzenlenen Fransa Liderler Kupası final mücadelesinde Bourg Pazar saat 19:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. İddaa Strasbourg’un direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.67 olarak açıklamış.

Bourg ilk turda en büyük favori Asvel’i geçerek önemli bir sürprize imza atmıştı. İkinci turda ise turnuvanın ev sahibi olan Paris Levaollois’ı zaman zaman zorlansalar da 7 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Özellikle Peacock ile Wright tecrübeleri ile fark yaratıyorlar bu turnuvada.

Strasbourg ise başta koç Collet olmak üzere takım olarak bu tarz turnuvaları oynamayı çok iyi bilen tecrübeli ve kaliteli bir ekip. Bu artılarını da ilk turda fazlasıyla ortaya koydular. Özellikle ikinci turda güçlü rakipleri Limoges’u 63 sayıda tutarak geçmeleri onlar adına büyük moral kaynağı oldu.

Bourg tartışmasız bu kupanın sürprizi, ilk turda Asvel’i elemeleri büyük başarıydı. Peacock, Ulmer, Wright çok formdalar. Diğer taraftan Strasbourg ise bu tarz turnuvalarda artık tam anlamıyla yılların tecrübesi ifadesini hakediyor. Özellikle koç Collet’nin tecrübesi ve zekası ile finalde net fark yaratacağını ve Strasbourg savunmasının Bourg’un silahlarını durdurabileceğini düşünüyorum. Bu nedenle de Strasbourg’un kupaya daha yakın olduğu görüşündeyim.

İddaa Oranı: ML 2 / 1.55
Bets10 Oranı: ML 2 / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …