Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Bourg – Venezia İddaa Tahmini 02.12.20

Bourg – Venezia İddaa Tahmini 02.12.20

7DAYS EuroCup 8. hafta erteleme maçında Bourg Çarşamba saat 22:45’de Venezia ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Fransız ekibi 5 maçın ardından 3 galibiyet elde etti ve 4. sırada yer alıyor. Evlerindeki karneleri ise pek iyi değil, 3 maçtan sadece birini kazanabildiler. Milli maç arası öncesi, 19 Kasım’da konuk ettikleri Unics Kazan’a savunmada direnememişler ve 12 sayı farkla kaybetmişlerdi. Allen ve Scrubb toparlanarak katkı vermeye başladılar ancak bu sefer de Andjusic ile Pelos da bir düşüş var. Sırp skorer milli takımda da süreler aldı ve yorgun gelecek bu maça. Wright, Peacock ve Omic gibi tecrübeli isimlere güveniyorlar.

Venezia cephesinde ise işler yolunda değil. 5 maçtan sadece 2 galibiyet alabildiler ve artık acilen toparlanmaları gerekiyor yoksa ilk 4 sıra için treni kaçıracaklar ve Avrupa defterini çok erken kapatacaklar. Deplasmanda oynadıkları 3 maçı da kaybettiler, artık reaksiyon göstermeleri gerekiyor içerde dışarıda farketmeksizin. Ancak bu reaksiyonu gösterecek kadro yok ellerinde. Sakatlıklar ve hastalıklar nedeniyle 8 kişilik bir rotasyonla sahada olacaklar ki ikisi de genç oyuncular olacak. Son Milano maçında olduğu gibi Stone, Bramos, Chappell, Daye ve Fotu olacak sadece as kadrodan.

Bourg’un tam kadro olacağı maçta Venezia’nın Tonut, Daye, Watt, Vidmar gibi önemli eksikleri olacak. Tam kadro olsalardı denk güçlerin kapışması diyebilirdik. Ama Bourg cephesinde Andjusic, Wright, Peacock, Omic, Scrubb gibi tecrübeli isimlerin hazır olduğunu artı Allen’ın ritm bulmaya başladığını düşünürsek kendi sahalarında favori olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bourg’un rakibini bu şekilde yakalamışken hata yapmayacağını düşünüyorum, isteyenler oranı arttırmak için daha yüksek handikap seçeneklerine de yönelebilirler.

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Sassari – Olimpia Milano İddaa Tahmini 14.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Sassari Çarşamba saat 21:45’de Olimpia Milano ile …