Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Frankfurt İddaa Tahmini 28.03.21

Braunschweig – Frankfurt İddaa Tahmini 28.03.21

Almanya easyCredit BBL 25. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar saat 16:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Braunshcweig bu sezonun orta altı takımlarından biri. Düşme potasından 4, play-off yarışından işse 5 adım uzakta kalmış durumdalar. İç saha performansları ise ortalamanın altındaü, 12 maçta 5 tanesini kazanabildiler. Son 2 iç saha maçlarında ise denk rakiplerinden Chemnitz’i 16 sayı farkla net bir şekilde geçerken güçlü ve formda rakipleri Hamburg’a ise direnseler de 11 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen hafta ise bu kez Chemnitz ile deplasmanda oynadılar ve direnseler de 4 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar.

Frankfurt ise rakibinden bir kademe daha üstte yer alıyor. Onlar 24 maçtan 10 galibiyet topladılar ve 9. sırada, play-off yarışında 3 adım geride yer alıyorlar. Son haftalarda aldıkları iyi sonuçlarla buralara gelip play-off şanslarını sürdürüyorlar. Genel anlamda deplasman karneleri vasat, 12 maçtan 8 tanesini kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarından da ikisinde Bayern ve Bamberg’e farklı kaybederken denk rakiplerinden Gottingen’i ise zor da olsa 4sayı ile geçebilmişlerdi.

Her ne kadar puan tablosunda Frankfurt rakibinden bir kaç adım önde olsa sa aslında birbirlerine yakın seviyede takımlar, denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. Son deplasman maçlarında bu tarz denk rakiplere karşı iyi sonuçlar alabilen Braunschweig’ın Jallow, Robinson, Velicka, Peterka gibi isimlerle ev sahibini zorlamasını, kazanamasa bile maçtan kolay kopmayarak en azından handikapta kalmasını bekliyoruum ki Frankfurt’un böyle farklar yakalayacak dominant bir oyunu yok uzun zamandır. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.42
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …