Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Hamburg Towers İddaa Tahmini 16.04.22

Braunschweig – Hamburg Towers İddaa Tahmini 16.04.22

Almanya easyCredit BBL 31. hafta mücadelesinde Braunschweig Cumartesi saat 19:00’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.5 olarak açıklamış.

Braunschweig ligin vasat ekiplerinden biri, şuana kadar 10 galibiyet toplayabildiler. Ama ana hedeflerini gerçekleştirmiş durumdalar, düşme potası ile aralarında 4 galibiyetlik bir fark var ve kafaları rahat. Bu arada son haftalarda oldukça formsuz olduklarını belirtelim, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarında önce denk rakiplerinden Oldenburg’a deplasmanda 14 sayı farkla sonra da içerde play-off kovalayan rakiplerinden Merlins’e direnseler de 3 sayı farkla yine kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Hamburg ise EuroCup’da play-off biletini kaptıktan sonra BBL’de de aynı başarıyı göstermek için savaşan bir ekip. 16 galibiyet topladılar ve averajla 7. sıradan play-off potasına girdiler. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Özellikle Homesley ile Hollatz’ın takıma geri dönmeleriyle beraber artık çok daha iyi durumdalar. Son maçta da konuk ettikleri alt sıra ekiplerinden Frankfurt’u hücumda kendi standartlarının altında kalsalar da 68-58 ile yenmeyi başarmışlardı. O maçta Kotsar 17 sayı, 6 ribaund, Brown 15 sayı, 3 asist ve Hinrichs 12 sayı, 4 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında hem kağıt üstünde kadro kalitesi hem de son haftalarda sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Brown, Homesley, Kotsar gibi değerli silahları bulunan ve play-off bileti için savaşını sürdüren Hamburg’un deplasmanda da olsa ana hedefi olan ligde kalma açısından kafası rahat durumdaki Braunschweig karşısında hata yapmayacağını ve kazanacağını düşünüyorum. Açıkçası handikap da düşük ve Braunschweig’ın son performanslarına bakınca Hamburg’un bu handikapı geçmekten zorlanmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …