Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 15.01.22

Braunschweig – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 15.01.22

Almanya easyCredit BBL 17. hafta mücadelesinde Braunschweig Cumartesi saat 20:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.44 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.60 olarak belirlemiş.

Braunschweig ligin orta şekerli takımlarından biri. Ama son haftalarda formda olduklarını da belirtelim, son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak toplam 6 galibiyete ulaştılar ve ana hedefleri olan düşme potasından yeteri kadar, 3 adım uzaktalar şuanda. Ayrıca evlerindeki performasnlarını da toparladılar, son 2 maçlarında rakiplerini elleri boş gönderdiler Volkswagen Halle’den. Önce denk rakiplerinden Bayreuth’u 99-62 sonra da alt sıra takımlarından Giessen’i zor da olsa 71-69 ile geçmişlerdi, sürprize izin vermemişlerdi. Geçen hafta ise play-off ekiplerinden Gottingen’i deplasmanda yendiler. O maçta Klassen 18 sayı, 6 ribaund, 4 asist, Sehnal 17 sayı, 5 ribaund, 8 asist ve Tookie Brown 15 sayı, 4 asist ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

Ligin yeni takımı Heidelberg ise üst üste tam 9 maçlık bir mağlubiyet serisinin ardından 7 Ocak’taki son maçlarında konuk ettikleri ligin ilk 4 adaylarından Merlins’i sürpriz bir skorla 100-91 ile yenmişler, tam anlamıyla şeytanın bacağını kırmışlardı. O maçta Chapman 22 sayı, 6 ribaund, Lowery 22 sayı, 5 asist ve Martin 14 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. Ancak deplasmandaki kötü serileri halen devam ediyor, evden uzaktaki 6 maçlarını üst üste kaybettiler. Sonuncusunda 30 Aralık’ta denk rakiplerinden Frankfurt’a konuk olmuşlar ve 87-82 ile kaybetmişlerdi. 

Braunschweig ligin köklü takımlarından biri ve son haftalarda da formda peformansları ile çıkışa geçmiş durumdalar puan tablosunda. Klassen ve Sehnal ikilisi çok yönlü oyunlarıyla takıma her alanda liderlik ediyorlar, uyumları gerçekten çok iyi. Bu maçta da kendi sahalarında çıkışlarını sürdüreceklerini ve kazanarak play-off potasına bir adım daha yaklaşacaklarını düşünüyorum. Ancak Heidelberg de zaman zaman sürprizler yapabilen, kolay lokma olmayan bir takım. Bu nedenle de handikap riskine girmeden direkt Braunschweig galibiyetine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.44
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

AS Monaco – Real Madrid İddaa Tahmini 28.01.22

Turkish Airlines Euroleague 23. hafta mücadelesinde AS Monaco Cuma saat 21:00’da Real Madrid ile karşılaşacak. …