Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – MLP Heidelberg İddaa Tahmini 19.03.23

Braunschweig – MLP Heidelberg İddaa Tahmini 19.03.23

Almanya easyCredit BBL 24. hafta mücadelesinde Braunschweig Pazar günü saat 17:00’da MLP Heidelberg ile karşılalaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Braunschweig ligin alt sıra ekiplerinden birisi. 23 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve düşme hattından sadece 1 adım yukarıdalar. Son dönemde de formsuzlar, son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Evlerindeki son 2 maçlarında ise denk rakiplerinden Mitteldeutscher’e ve Rostock’a 16’şar sayı farkla kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise deplasmanda Oldenburg’a direnememişler ve 16 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Sleva 22 sayı, 5 ribaund, Kramer 17 sayı ve Amaize 14 sayı ile direnmeye çalışan isimlerdi. 

Heidelberg ligin vasat ekiplerinden birisi. Onlar da şuana kadar 8 galibiyet elde edebildiler ve 14. sırada yer alıyorlar. Ayrıcan onların da ev sahibi gibi formsuz olduklarını belirtelim, 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste 4 maçlarını kaybettiklerini görüyoruz. Son deplasman maçlarında güçlü rakipleri Ludwigsburg’a direnememişler, tam 24 sayı fark yemişlerdi. 

İki takım arasında pek bir fark olmadığını söylemek lazım. Kadro kalitesi ve son haftalarda sergiledikleri basketbol seviyesi anlamında denk takımlar bana göre. Diğer taraftan düşme potasına yakın olan taraf Braunschweig olduğu için onların galibiyete çok daha fazla ihtiyaçları var, Heidelberg ise kafası rahat ekiplerden birisi düşme ya da play-off ile pek bir bağlantıları yok şuan için. Bunun etkisiyle de agresif ve diri olmasını beklediğim ev sahibi karşısında konsantrasyon kayıpları yaşaaybileceklerini, ev sahibinin Sleva, Kramer, Amaize, Hobbs gibi silahlarla aradığı galibiyete ulaşacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.57
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …