Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 06.11.21

Braunschweig – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 06.11.21

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Braunschweig Cumartesi saat 22:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takımın toplam sayı limitini 87.5 olarak açıklamışlar. 

Braunschweig bu sezon da ligin vasat ekiplerinden biri. 6 maçlarından 2 tanesini kazanabildiler. Bu maçlarda ise hücum performansları ile etkili olduklarını, ortalama 90 sayı bulduklarını ama buna karşın potalarında ise 91 sayı yediklerini görmüştük. Son 3 maçlarında ise sırasıyla 93, 84 ve 90 sayı görmüşlerdi. Geçen hafta konuk oldukları Merlins’e uzatma sonunda 92-90 ile yenilmişlerdi. O maçta Amaize 19 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile komple bir performans sergilemişti.

Ulm ise ligin orta şekerli takımlarından biri, 6 maçlarından 3 tanesini kazanabildiler ve son 3 maçlarından 2 tanesini kazanarak da ritmlerini bulduklarını gösterdiler. Şimdiye kadar ortalama 83 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Son maçlarında ise haftaiçi EuroCup sahnesinde konuk ettikleri denk rakiplerinden Venezia karşısında çekişmeli bir mücadele sergilemişler ve uzatma sonunda 90-83 ile kazanmayı başarmışlardı. Eski dost Christon 19 sayı, 7 asist, Jallow 18 sayı, 7 ribaund ve Blossomgame 17 sayı, 9 ribaund, 5 asist ile galibiyetin başmimarları olmuşlardı. 

Kağıt üstünde Ulm elbette rakibinden bir kaç adım önde. Ayrıca son haftalarda da daha iyi sonuçlar aldıkları, daha formda oldukları bir gerçek. Christon liderliğinde Jallow ve Blossomgame’i forvetlerde iyi kullanıyorlar. Bu 3 ismin skorer performanslarına Felicio da pota altından takviye yapınca yüksek skorlara ulaşmakta zorlanmıyorlar. Braunschweig’ın savunmada yumuşak kaldığını ve tempoyu sevdiğini düşündüğümüzde Ulm’un bu deplasmanda 90 sayılara ulaşmasının zor olmayacağını söyleyebiliriz. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.51
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (87.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Borac Cacak İddaa Tahmini 03.12.21

Adriyatik Ligi 10. hafta mücadelesinde KK Split Cuma saat 20:00’da Borac Cacak ile karşılaşacak. İddaa …