Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Braunschweig – Telekom Bonn İddaa Tahmini 31.03.21

Braunschweig – Telekom Bonn İddaa Tahmini 31.03.21

Almanya easyCredit BBL 10. hafta erteleme maçında Braunschweig Çarşamba saat 20:00’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Braunschweig 24 maçın ardından 9 galibiyet alabildi ve düşme potasından 5 maç uzakta rahat nefes aldıkları gibi play-off potasından ise 3 maç gerideler ve kalan 10 maçta halen şansları devam ediyor. Ancak evlerindeki performansları da çok iyi durumda değil, 13 maçtan 7 tanesini kaybettiler iç sahada, lig standartlarının altındalar. Son 2 iç saha maçlarında formda Hamburg’a 11 sayı farkla yenilirken denk rakiplerinden Frankfurt’u 12 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.

Bonn’un da durumu rakibi ile tamı tamına aynı. Onların da 24 maçta 9 galibiyetleri var ve düşme potasından uzak kalarak ilk hedefi gerçekleştirdikleri gibi play-off hedefi için de halen şansları sürüyor. Deplasman karneleri ise orta şekerli, 13 maçtan 5 tanesini kazanabildiler evden uzakta. Son 2 deplasman maçlarında denk rakiplerle karşılaşmışlar, Gottingen’e uzatma sonunda 3 sayı farkla yenilirken Wurzburg’u ise 28 Mart’taki son maçta 10 sayı farkla geçerek rahat bir nefes almışlardı. 

İki takımın puan sıralamasında olduğu kadar denk ve yakın takımlar olmadığını düşünüyorum. Bonn, son milli takım arasında yaptığı takviyelerle kadrosunu bir kademe daha güçlendirdi ki bunu da denk rakiplere karşı aldıkları iyi sonuçlarla gösterdiler. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen Alex Hamilton, Micovic, Hudson, Babb gibi silahlarla kolay pes etmeyeceklerini, kazanmalarının sürpriz olmayacağını ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.30 
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Brescia – Sassari İddaa Tahmini 18.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 28. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 13:00’da Sassari ile karşılaşacak. …