Anasayfa / Andorra / Breogan – Andorra İddaa Tahmini 10.05.24

Breogan – Andorra İddaa Tahmini 10.05.24

İspanya Liga Endesa 33. hafta mücadelesinde Breogan Cuma günü saat 21:00’da Andorra ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Breogan’ın ligde konusundaki ipleri kendi eline aldığını belirtmemiz lazım. Son 2 maçlarını üst üste kazanarak bunu sağladılar ve şimdi bu maçı da kazanırlarsa gelecek sezon Endesa’da yer almaları kesinleşmiş olacak. Evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda Palencia’yı 8 sayı ve Tenerife’yi tam 22 sayı farkla geçerken, Granca’ya ise uzatma sonunda 7 sayı farkla kaybettiklerini gördük. McLemore, Robinson, Jogela, Fernandez gibi silahların yanı sıra son dönemde Polite ve Nakic de devreye girdiler. 

Andorra ligin tuzu kuru takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve 12 galibiyete ulaştılar. Bu nedenle de artık düşme hattıyla alakaları yok, ana hedeflerini gerçekleştirmiş oldular. Play-off yarışı ile de alakaları kalmadığı için kalan 2 haftada prestij maçlarına çıkacaklarını söyleyebiliriz. Son deplasman maçlarında da bir diğer alt sıra ekibi Obradoiro’ya direnememişler ve 12 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Breogan son dönemde yakaladığı çıkışla ligde kalma konusunda çok önemli bir adım atmış oldu. Şimdi artık ipler kendi ellerinde. Andorra ise son dönemde aldığı iyi sonuçlarla ligde kalmayı garantilemişti, dolayısıyla onlar adına sezon zaten bitti, artık formalite maçları oynuyorlar tatil öncesi. Breogan’ın evinde ateşli taraftarı ile iyi basketbolunu sürdüreceğini ve iddiası kalmamış, motivasyonunu kaybetmiş Andorra’yı da yenerek ligde kalmayı garantilemesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.54
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …