Anasayfa / Breogan / Breogan – Fuenlabrada İddaa Tahmini 27.12.21

Breogan – Fuenlabrada İddaa Tahmini 27.12.21

İspanya Liga Endesa 15. hafta mücadelesinde Breogan Pazartesi saat 21:00’da Fuenlabrada ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Breogan ligin yeni takımı olmasına rağmen gayet iyi bir performans sergiledi şuana kadar. 13 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve evlerinde de son 4 maçlarını üst üste kazanarak iç saha derecelerini 5-1’e getirdiler. Son 3 iç saha maçlarında Murcia’yı 5, Granca’yı 10 ve Andorra’yı 9 sayı farkla geçmişlerdi. Geçen hafta ise güçlü rakipleri Valencia’yı deplasmanda olmalarına rağmen 97-98’lik skorla yenmeyi başarmışlar, önemli bir sürprize imza atmışlardı. O maçta Musa 33 sayı, 10 ribaund, 4 asist ile kariyerinin en iyi performansını sergilerken Bell-Haynes 18 sayı, 3 ribaund, 6 asist ve Kalinoski de 17 sayı, 3 ribaund ile ona destek olan isimlerdi. 

Fuenlabrada da ligin son haftalarda en formda isimlerinden biri, son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu deplasmana moral ile özgüvenleri yüksek geliyorlar. Son 2 deplasman maçlarında da oldukça iyi sinyaller vererek önemli sonuçlara imza atmışlardı. Önce güçlü rakipleri Malaga’ya çok iyi direnmişler ama yine de 4 sayı farkla yenilmişlerdi, sonrasında ise denk rakiplerinden Zaragoza’yı 11 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde güçlü rakipleri Tenerife’yi uzatma sonunda 8 sayı farkla geçerek ne kadar iyi durumda olduklarının altını çizdiler. O maçta Emegano 17 sayı, 3 asist, Ristic 17 sayı, 12 ribaund ve Cheatham 14 sayı, 6 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında hem kağıt üstünde, hem puan tablosunda hem de son haftalarda sergiledikleri form grafiği anlamında tam bir denklik olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla bizleri çekişmeli ve keyifli bir maçın beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Elbette Breogan evinde maçın favorisi ama karşılarında onlar kadar formda bir rakip var. Fuenlabrada’nın da Emegano, Ristic, Cheatham, Meindl, Milosavljevic gibi isimlerle kolay lokma olmadığını göstereceğini, rakibini son topa kadar zorlayarak handilapta kalabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.55
Rexbet Oranı: MS 2 (+8.5) – 1.69
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol Süper Lig iddaa tahmin ve analizleri

Petkim Spor – Tofaş İddaa Tahmini 29.01.22

ING Basketbol Süper Ligi 19. hafta mücadelesinde Petkim Spor Cumartesi saat 15:30’da Tofaş ile karşılaşacak. …