Anasayfa / Breogan / Breogan – Gran Canaria İddaa Tahmini 06.11.21

Breogan – Gran Canaria İddaa Tahmini 06.11.21

İspanya Liga Endesa 9. hafta mücadelesinde Breogan Cumartesi saat 20:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın gaibiyeti için 1.57 oran açıklamışken Rexbet ise oranı 1.92 olarak belirlemiş. 

Ligin yeni ama dişli takımlarından biri olan Breogan, 8 maçtan 4 tanesini kazandı. Geçen hafta konuk ettiği denk rakiplerinden Murcia’yı 94-89 ile geçerken bu sonuçla da aynı zamanda 3 maçlık bir mağlubiyet serisinin sonuna gelmişlerdi. O maçta Musa 22 sayı, 5 asist, Bell-Haynes ile Mahalbasic ise 15’er sayıyla galibiyetin başmimarları olmuşlar, Kalinoski ile Lukovic de 12’şer sayıyla x-faktör katkısı vermişlerdi galibiyet yolunda. Önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Koç Fisac’ın öğrencileri ise son haftalarda tam anlamıyla istim üstündeler ve şuana kadar 8 maçtan 6 tanesini kazanarak zirve mücadelesine ortak olmuş durumdalar. Son 3 maçlarını üst üste kazanarak buraya güzel bir galibiyet serisi ile geldiklerini unutmayalım. EuroCup ve lig dahil son 4 maçlarını üst üste kazandılar ki bunlardan 3 tanesi deplasman maçıydı, sırasıyla Real Madrid, Promitheas ve Valencia gibi güçlü rakipleri evden uzakta devre dışı bırakmşlardı. Önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Her ne kadar kağıt üstünde Granca çok daha iyi bir takım hüviyetinde olsa da konu sahada oynanan basketbola gelince Breogan’ın da kolay lokma olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ev sahibi avantajıyla direnmeye çalışacaktır Breogan ama istim üstündeki Gran Canaria’nın galibiyete bir adım yakın olduğunu düşünüyorum. Koç Fisac’ın öğrencileri son haftalarda özellikle deplasmanda maç kazanmayı çözmüş durumda. Bu maçta da Slaughter, Albicy, Ennis gibi yıldız guardlarla sonuca gideceklerini, kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.57
Rexbet Oranı: MS 2 – 1.92
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 01.12.21

ING Basketbol Süper Ligi 10. hafta mücadelesinde Türk Telekom Çarşamba saat 17:30’da Semt77 Yalovaspor ile …