Anasayfa / Breogan / Breogan – Manresa İddaa Tahmini 26.01.19

Breogan – Manresa İddaa Tahmini 26.01.19

İspanya Liga Endesa 18.hafta mücadelesinde Breogan Cumartesi saat 22:30’da Manresa ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 161.5 olarak belirlemiş.

Breogan son haftalarda aldığı iyi sonuçlarla yavaş yavaş düşme potasından kurtuldu, 6 galibiyete ulaştı. İç sahada da ortalama üstü bir performansları var, 8 maçtan 5 galibiyet çıkardılar. Evlerindeki bu performansın temel nedeni de düşük tempo ve savunmaya dayalı basketbol, ortalama 152 sayı çıkıyor iç saha maçlarında. Son 2 iç saha maçlarında da sırasıyla 154 ve 142 sayı çıkmıştı zaten. Uriz ve Norel dışında eksikleri yok.

Manresa ise rakibinin aksine ritmini kaybetti ve son haftalarda istikrarsız sonuçlar alıyor. Ama buna rağmen 9 galibiyetle play-off resmi içinde 8.sırada da olsa kalmayı başardılar. Deplasman karneleri de lig standartlarına göre gayet iyi durumda, 9 maçtan 6 galibiyet aldılar. Onların da son maçlarında daha düşük skorlu daha savunma odaklı mücadeleler izledik, son 4 maçlarından 3 tanesinde normal sürelerde 159 baremi aşılmamıştı. Jou ve Sakho dışında eksikleri yok.

Sıralamadaki yerleri birbirilerinden biraz uzak olsa da son haftalardaki performansları ile aslında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. İki takımın da son dönemde savunmaya daha çok verdiğini ve tempoyu düşürdüklerini görmekteyiz. Bu maçta da birbirlerini zaman zaman savunmada vidaları sıkarak sıvayacaklarını, tempo konusunda cimri davranabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (159.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (161.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Taranaki Mountainairs – Otago Nuggets İddaa Tahmini 14.07.20

Yeni Zelanda NBL mücadelesinde Taranaki Mountainairs Salı saat 10:30’da Otago Nuggets ile karşılaşacak. İddaa toplam …