Anasayfa / Brescia / Brescia – Pistoia İddaa Tahmini 28.01.24

Brescia – Pistoia İddaa Tahmini 28.01.24

İtalya Lega Basket Serie A 18. hafta mücadelesinde Brescia Pazar günü saat 18:30’da Pistoia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Brescia bu sezonun en flaş takımı. Son 2 maçlarını kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler ki bu sayede de 13 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunu Venezia ile paylaşmayı sürdürdüler. Ayrıca evlerinde de 5 galibiyetlik güzel bir seri yakaladıklarının altını çizelim. Son olarak zayıf rakiplerden Treviso’yu konuk etmişler ve acımadan tam 21 sayı farkla ezip geçmişlerdi! Massinburg, Christon, Della Valle, Gabriel Nilan takımın öne çıkan silahları.

Pistoia da formda ekiplerden birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak kendilerine play-off potasında yer buldular, 7. sırada yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üst 3 maçı kazandıktan sonra 14 Ocak’taki son sınavda konuk oldukları denk rakiplerden Sassari’ye direnememişler ve tam 38 sayı farkla hezimete uğramışlardı!

Brescia şuanda liderlik koltuğunda oturan iki ekipten birisi ve ellerindeki hem tecrübeli hem de kaliteli kadroyla özellikle evlerinde onları yenmek güç. Nitekim 5 galibiyetlik bir seri yakalamış durumdalar burada. Pistoia’nın son deplasman maçında Sassari’den tam 38 sayı fark yediğini de düşündüğümüzde burada güçlü rakipleri karşısında direnemeyeceklerini, handikapta kalamayacaklarını söylemek de yanlış olmayacaktır. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mitteldeutscher – Rostock İddaa Tahmini 02.03.24

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi günü saat 20:30’da Rostock ile karşılaşacak. Hem …