Anasayfa / Brescia / Brescia – Sassari İddaa Tahmini 18.04.21

Brescia – Sassari İddaa Tahmini 18.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 28. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 13:00’da Sassari ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.50 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Brescia ligin orta altı takımlarından biri. 25 maçlarından 9 tanesini kazanabildiler ama buna rağmen halen play-off yarışından sadece 2 adım uzaktalar. Ancak asıl önemli olan düşme hattından sadece 1 adım kaçabilmiş olmaları, tehlikeli sularda yüzüyor olmaları. Ayrıca bu sezon iç saha karneleri de pek iyi durumda değil, evlerindeki 12 maçtan 7 tanesini kaybettiler. Son 3 iç saha maçlarını üst üste kaybederken ligin zirvesindeki Milano ve Brindisi’ye boyun eğmeleri normal sonuçlarken zayıf rakiplerinden Cantu’ya kendi evlerinde yenilmeleri canlarını sıkmıştı. 14 Nisan’daki bu maçta hücumda çok zorlanamışlar, Vitali ve Kalinoski dışında çift haneli katkı alamamışlar, sadece 69 sayıda kalmışlardı.

Sassari de son haftalarda iyi sonuçlar alamadı ama buna rağmen 23 maçtan topladığı 14 galibiyetle play-off biletini şimdiden garantileyen 6 takımdan biri olmayı başardı. Rakiplerine göre 2-3 maç eksikleri var artık hedefleri ilk 4 yarışına dahil olarak play-off’lara ev sahibi avantajıyla girebilmek. Bu sezon deplasman karnesi konusunda ligin orta üstü takımlarından biri konumundalar, 11 maçtan 6 tanesini kazandılar evden uzakta. Ancak son 2 deplasman maçlarında Varese ve Treviso’ya yenilerek hayal kırıklığı yaratmışlardı, şimdi reaksiyon gösterme zamanları.

İki takımın da hedefleri farklı. Brescia’nın önceliği düşme potasından uzak durmak ve mümkünse 8. sıradan da olsa play-off resmine dahil olabilmek. Play-off biletini garantileyen Sassari ise ilk 4 yarışına dahil olmak ve bir yer kapmak istiyor play-off’lara ev sahibi avantajı ile başlayabilmek için. Brescia gibi onlar da son maçlarda formsuzlar ama ellerinde Spissu, Burnell, Bilab, Happ, Bendzius gibi kaliteli silahlar var, bu maçta bu isimlerden en az 3 tanesinin ağırlıklarını koyacaklarını ve deplasmanda da olsa kazanarak kötü gidişe dur diyeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Dijon – Orleans İddaa Tahmini 17.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 12. hafta erteleme maçında Dijon Pazartesi saat 21:00’da Orleans ile …