Anasayfa / Brescia / Brescia – Torino İddaa Tahmini 25.11.18

Brescia – Torino İddaa Tahmini 25.11.18

İtalya Lega Basket Serie A 8.hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 23:15’te Torino ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Brescia 7 maçın ardından sadece 2 galibiyet alabildi ve Serie A’da da Eurocup’da olduğu gibi orta altı takımlardan biri konumunda. Hanelerine artı olarak yazabileceğimiz nokta ise son 3 iç saha maçlarından ikisini kazanabilmiş olmaları. Pesaro’yu 3 ve temsilcimiz Galatasaray’ı 23 sayı farkla geçmişlerdi son olarak.

Torino da büyük hayal kırıklığı oldu şimdiye kadar, onlar da 7 maçtan sadece 2 galibiyet alabildiler ki Eurocup’da hiç galibiyet alamadan havlu atmış durumdalar. Son maçlarda deplasman karneleri de epey kötü, 4 maçlarını da kaybettiler. Son 2 maçta Mornar Bar’a ve Virtus Bologna’ya 3’er sayı farkla kaybetmişlerdi. 

İki takım da Serie A’da hayal kırıklığı yaratmış durumda. Ancak Brescia en azından Eurocup’da kendine geldi ve son iç saha maçlarında galibiyet aldılar. Bu maçta da o galibiyetin moraliyle formsuz rakiplerini yenerek çıkışlarını sürdüreceklerini düşünüyorum. Mornar Bar gibi zayıf bir rakibe bile deplasmanda direnemeyen Torino’nun çıkışa geçen Brescia’ya direnmesi bence zor.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.71
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Guangzhou İddaa Tahmini 09.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Perşembe saat 14:35’de Guangzhou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …