Anasayfa / Brescia / Brescia – Treieste İddaa Tahmini 18.10.20

Brescia – Treieste İddaa Tahmini 18.10.20

İtalya Lega Basket Serie A 4. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 21:45’de Trieste ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 85.5 olarak belirlemiş.

Brescia lige istediği gibi başlayamadı, 3 maçtan sadece birini kazanabildiler. Ama yine de hücumda iyi işler çıkardıklarını da gördük, ortalama 87 sayı gönderdiler rakip potalara. EuroCup ve Serie A’da oynadıkları son 3 maçtan ikisinde de etkili hücum performansları ile dikkat çektiler, Ulm’a 87 ve Treviso’ya 94 sayı göndermişlerdi. Cline, Ristic, Burns üçlüsü ile pota altında etkili oldukları gibi Chery ve Sacchetti ile de dışarıdan rahat skor buluyorlar.

Trieste ise 3 maçtan ikisini kazanarak kendi adlarına iyi bir başlangıç yaptılar. Rakiplerin ortalama 79 sayı bulmasına izin vererek aslında fena iş başarmadılar savunmada. Ama son maçta evlerinde oynamalarına rağmen güçlü Milano’dan 87 sayı yediklerini de unutmayalım. Hücumda ise Fernandez, Udanoh, Doyle gibi tecrübeli ve kaliteli silahlara sahip olduklarını, tempoyu sevdiklerini belirtelim.

Brescia rakibine göre daha geniş ve kaliteli bir rotasyona sahip ki evlerinde oynamanın da avantajıyla maçın favorisi konumundalar. Trieste ise kolay lokma olmayacağını gösterdi ilk maçlarda. Özellikle Fernandez ve Doyle ikilisi ile tempoyu yükselttikleri anlarda tehlikeli oluyorlar ama bu dönemlerde Brescia’nın da onlara aynı şekilde karşılık vereceğini, kazanırken 85 baremini geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

FC Barcelona – Tenerife İddaa Tahmini 01.11.20

İspanya Liga Endesa 9. hafta mücadelesinde FC Barcelona Pazar saat 22:00’da Tenerife ile karşılaşacak. İddaa …