Anasayfa / Brescia / Brescia – Trento İddaa Tahmini 10.03.19

Brescia – Trento İddaa Tahmini 10.03.19

İtalya Lega Basket Serie A 21.hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 22:45’te Trento ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Brescia 9 galibiyetle 12.sırada yer alıyor ve play-off yarışından 1 maç uzaktalar. Evlerinde ise 9 maçtan 6 tanesini kazanabildiler. Ancak son maçlarda zorlandıklarını söylemek yanlış olmaz, sırasıyla Venezia’yı 2 ve Varese’yi 5 sayı ile geçerken son maçta ise Trieste’ye 8 sayı farkla kaybettiler.

Trento ise son haftalarda üst üste galibiyetler alarak 10 galibiyete ulaştı ve play-off resminden sadece averajla uzakta yer alıyorlar. Özellikle deplasman karneleri oldukça iyi, son 5 maçtan tam 4 galibiyet çıkardılar ve son iki maçlarında sırasıyla Cremona’yı 5 sayı farkla geçip Venezia’yı da uzatma sonunda 4 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi.

İki takım her ne kadar puan sıralamasında denk güçler gibi görünseler de aslında Trento son maçlardaki formuyla net olarak bir adım önde. Özellikle deplasmanda çok dirençli ve agresif bir basketbol oynuyorlar. Play-off yolunda çok kritik olan bu maçta da misafir takımın 2 maçlık deplasman galibiyet serisini 3 maça çıkarabileceğini, kaybetse bile son topa kadar oyunun içinde kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+3.5) / 1.67
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …