Anasayfa / Brescia / Brescia – Trieste İddaa Tahmini 12.03.23

Brescia – Trieste İddaa Tahmini 12.03.23

İtalya Lega Basket Serie A 21. hafta mücadelesinde Brescia Pazar günü saat 19:30’da Trieste ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Brescia kupayı kazandı, EuroCup’da da iyi sonuçlar alıyor ama bir türlü bu performansı ligde ortaya koyamıyorlar. Tam 7 maçtır Serie A’da galibiyete hasret durumdalar! Haftaiçi de Venezia deplasmanında, EuroCup sahnesinde 26 sayı farkla kaybettiler. Bu mağlubiyetin ve ligde gelen 7 mağlubiyetlik serinin artık reaksiyonunu göstermeleri gerekiyor. Çünkü 7 galibiyetleri var ve düşme potasından sadece averajla uzakta olduklarını belirtelim…

Trieste ise 9 galibiyetle ligdeki tuzu kuru ekiplerden birisi. Düşme potasından da play-off yarışından da 2 adım uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise sezon genelinde 9 maçtan 5 tanesini kaybettiklerini görüyoruz. Son deplasman maçlarında ise bu sezonun flaş ekiplerinden Tortona’ya direnememişler ve 11 sayı fark yemişlerdi. Milli aradan dönüşte ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Treviso’yu 11 sayı farkla geçerek moral bulmuşlardı. 

İki takım arasında bana göre net bir kalite ve seviye farkı var. Brescia’nın elinde Della Valle, Petrucelli, Massinburg, Odiase, Burns, Gabriel gibi hem yüksek seviyede hem de kaliteli isimler var. Ligdeki 7 maçlık kötü seriye de bu isimlerin liderliğinde kendi sahalarında artık son vereceklerini düşünüyorum. Trieste bu yolda dişlerine göre bir rakip, reaksiyon galibiyetini alırken düşük handikapı da geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …