Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Brescia – Unics Kazan İddaa Tahmini 02.10.19

Brescia – Unics Kazan İddaa Tahmini 02.10.19

7DAYS EuroCup C grubu mücadelesinde Brescia Çarşamba saat 21:30’da Unics Kazan ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.35 oran belirlemişken Bets10 ise oranu 1.42 olarak açıklamış.

Brescia sezona sürpriz bir başlangıç yaptı. İlk maçta evlerinde Reggio Emilia’yı yenmeleri elbette normal sonuçtu ama ikinci maçta güçlü ve formda Milano’yu hem de deplasman yenmeleri büyük sürprizdi, 8 sayı farkla kazanmayı bildiler. Lansdowne, Vitali, Horton, Cain hepsi etkili oldular ama asıl önemli takım olarak yaptıkları dirençli ve disiplinli savunmaydı Milano karşısındaki galibiyette.

Unics Kazan koç Priftis ile yola devam ederken kadrosundaki önemli isimlerin bir kısmını da tutmayı başardı. Morgan, Jamar Smith, Errick McCollum, Kaimakoglou, Klimenko bu bahsettiğim kadroda kalan isimler. Diğer taraftan Tyus, Palsson, Likhodey, Mantzaris de takımın yeni ve önemli yüzleri oldular. Bu sezon da EuroCup’da son dördün en güçlü adayları arasında yer alıyorlar.

Evet Brescia ligde Milano karşısında hem de deplasmanda çok büyük bir sürprize imza atarak kazanmayı bildi. Ama bunun hem Milano’nun kötü gününde olmasının hem de Brescia’nın ekstra oynamasına bağlasak yanlış olmaz. Karşılarında kendilerini son derece ciddiye alacak ve buraların artık kurdu olmuş çok değerli bir takım olacak. Koç Priftis ve öğrencilerinin tecrübe farkıyla zorlansalar da bu deplasmandan galibiyet çıkarabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.42
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …