Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Brezilya – Uruguay İddaa Tahmini 26.02.22

Brezilya – Uruguay İddaa Tahmini 26.02.22

2023 FIBA Dünya Kupası Amerika elemeleri 3. maçında Brezilya Cumartesi saat 01:10’da Uruguay ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 10.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Brezilya kıtanın güçlü basketbol ülkelerinden biri. Gruptaki ilk 2 maçlarını da kazanarak yeni jenerasyonun da iyi durumda olduğunu gösterdiler. Şili ile karşılaştıkları ilk pencerede önce içerde 77-53 sonra da deplasmanda 55-81 gibi net skorlarla kazanmışlardı. O maçlarda Mariano, Caboclo, Soares öne çıkan isimlerdi. Koç Conti’nin elinde bu kez Benite, Yago, Meindl, Augusto Lima, De Paula, Hettsheimeir gibi isimler de var Mariano ve Caboclo’nun yanında. Soares’den ise faydalanamayacaklar. 

Uruguay ise kıtanın orta güçteki basketbol ülkelerinden biri. İlk pencerede zayıf rakiplerinden Kolombiya ile karşılaşmışlardı. Önce içerde zorlansalar da 8 sayı farkla geçmişler sonra deplasmanda daha rahat bir galibiyet almışlardı 13 sayı farkla. O maçlarda Fitipaldo, Cabot ve Metzger üçlüsü öne çıkmışlardı. Ancak koç Magnano bu maçta yıldızı Fitipaldo’dan faydalanamayacak. Formda Parodi’ye yine Cabot ile Metzger eşlik edecekler. 

İki takım arasında net bir kalite ve tecrübe farkı var. Brezilya kıtanın ekol ülkelerinden biri ve yenilenmiş jenerasyonlarıyla da çok etkili, dominant bir basketbol oynuyorlar. Bu maçta da evlerinde oynamanın avantajını iyi kullanarak Benite, Yago, Meindl, Lima, De Paula, Mariano, Caboclo liderliğinde sürprize izin vermeyip kazanacaklarını, kendi sikletlerinde olmayan Uruguay’a karşı handikapı da geçmekte zorlanmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya – Litvanya İddaa Tahmini 16.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İspanya Salı günü saat 20:30’da Litvanya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine …