Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Pesaro İddaa Tahmini 03.09.20

Brindisi – Pesaro İddaa Tahmini 03.09.20

İtalya Süper Kupa D grubu ilk maçında Brindisi Perşembe saat 18:00’da Pesaro ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Pesaro lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Brindisi yeni sezonda Şampiyonlar Ligi’nde temsilcilerimiz Telekom ile Daçka’nın rakiplerinden olacak C grubunda. Geçen sezonki en önemli silahları Banks’i kaybettiler ama bu sezon için de dişli bir takım kurdular diyebiliriz. Koç Vitucci’nin elinde James Bell ve D’Angelo Harrison gibi iki tecrübeli kanat oyuncusu, potansiyelli oyun kurucu Darius Thompson takımın önemli silahları olacak. Pota altında ise şutör 4 numara Derek Willis, tecrübeli uzun Krubally ve Japonya’da dikkatleri üstüne çeken Nick Perkins olacak. 

Pesaro yarıda kalan 2019-20 sezonunun tartışmasız en zayıf halkasıydı Serie A’da. Bu sezon için de yaptıkları hamlelere baktığımızda durumun pek de farklı olmadığını gördük. Koç Repesa’yı göreve getirdiler ve yeni kurulan kadroda göze çarpan isimler; ligin tecrübeli uzunlarından Tyler Cain, kariyerinin sonlarında olan veteran yıldız Carlos Delfino, keskin nişancı Massenat, sezonun sürpriz takımlarından Falcao’nun başarılı forveti Filipovity ve ele avuca sığmayan oyun kurucu Justin Robinson. 

Brindisi Banks’i kaybetmiş olsa da bu sezon Rishon ile İsrail Ligi’nde final oynama başarısı göstermiş olan skorer D’Angelo Harrison’ı kadroya kattı. Diğer taraftan pota altında da Krubally, Willis, Perkins ile çok daha etkili bir rotasyona sahipler. İki takım da henüz tam olarak hazır değil ama daha tecrübeli ve kaliteli bir kadroya sahip olan Brindisi’nin vasat rakibi karşısında hata yapmayacağını ve düşük handikapı da aşarak kazanabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Pınar Karşıyaka – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor İddaa Tahmini 27.09.20

ING Basketbol Süper Ligi açılış haftasında Pınar Karşıyaka Pazar saat 20:00’da Lokman Hekim Fethiye Belediyespor …