Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Varese İddaa Tahmini 09.09.23

Brindisi – Varese İddaa Tahmini 09.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Brindisi Cumartesi günü saat 18:00’da Varese ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Brindisi koç Cobani yönetiminde yeniden yapılanmaya gitti ve hedeflerim Serie A’da play-off potasında yer alabilmek. Yenilenmiş kadrolarıyla çıktıkları ilk hazırlık maçında ise denk rakiplerinden birisi olan Treviso karşısında istedikleri sonucu alamamışlardı. Üretimde zorlandıkları, ritmlerini bulamadıkları ve 80-72 kaybetitkleri o maçta Senglin 12 sayı, Riismaa 11 sayı, Mitchell 10 sayı, Morris 9 sayı ve Johnson 8 sayı ile ayakta kalabilen isimlerdi.

Varese ise sezona yeni koçu Bialaszewski ile hazırlanıyor. Kadrolarını da değiştirdiler koçla beraber ve ilk hazırlık maçlarında güçlü bir rakip Venezia karşısında özellikle savunmada zorlandıklarını gördük, 89-77’lik skorla kaybetmişlerdi. O maçta Moretti 12 sayı, McDermott 10 sayı, Shadid 10 sayı ve Woldetansae ile Hanlan ise 8’er sayıyla katkı vermişlerdi. Büyük beklentilerle transfer edilen NBA patentli uzun Cauley-Stein ise sadece 5 sayıda kaldı.

İki takım da play-off hedefi ile kurulmuş durumda ve dolayısıyla kadroları da birbirlerine yakın seviyelerde. Kazananı tahmin etmek güç ve bu nedenle de handikap bahislerine yönelmeyeceğim. Diğer taraftan iki ekibin de elinde yüksek potansiyelli skorer isimler var ve tempoyu seviyorlar. Savunmaları henüz oturtamadıklarını ilk maçlarında görmüştük. Bu maçta beklentim hücum odaklı bir basketbol olacak. Bir tarafta Senglin, Riismaa, Morris, Harrison diğer tarafta Moretti, Woldetansae, Shadid, Hanlan gibi isimler varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Kanada İddaa Tahmini 19.07.24

Orleans’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Cuma günü saat 22:10’da Kanada ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …