Anasayfa / Brindisi / Brindisi – Virtus Roma İddaa Tahmini 14.09.20

Brindisi – Virtus Roma İddaa Tahmini 14.09.20

İtalya Süper Kupa D grubu mücadelesinde Brindisi Pazartesi saat 18:00’da Virtus Roma ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 16.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 15.5 olarak açıklamış.

Brindisi 5 maçtan 3 tanesini kazanabildi ve bu maçı kazanmaları, Pesaro’nun da Sassari’yi yenmesi durumunda iş üçlü averaja kalacak ve o zaman Final Four şansları olacak. Bu nedenle öncelikle kendileri kazanmak isteyecekler şanslarını sürdürebilmek için. Karşılarında da ilk maçta deplasmanda 21 sayı farkla geçtikler, Süper Kupa’nın zayıf ekiplerinden Virtus Roma olacak. Son maçta Pesaro’yu bile deplasmanda 14 sayı ile geçtiklerini düşünürsek Roma’yı daha fazla farkla yenmeleri şaşırtıcı olmaz.

Roma, maçların çoğunda yabancılarından yoksun, genç oyuncularla mücadele etti. Son 2 maçta Beane, Robinson ve Evans katıldı kadroya ama henüz adaptasyon sürecinin çok başındalar. Son maçta da bu isimlerle gelen takviyeye rağmen konuk ettikleri Sassari karşısında hiç varlık gösterememişler ve 23 sayı farkla kaybetmişlerdi. Baldasso’nun extra oyunu olmaza, farkın 30 sayılara çıkması kaçınılmazdı.

Her ne kadar Roma’da Robinson, Beane, Evans gibi takıma katılmış olsalar da halen Serie A ekipleri arasında en zayıflar arasında yer alıyorlar. Brindisi ise Harrison, Thompson, Willis üçlüsüyle bu sezonun dişli takımlarından biri olacağını gösterdi. Son 2 maçlarında da güçlü Sassari’yi son topta 1 sayıyla ve ardından denk rakiplerinden Pesaro’yu 14 sayı farkla geçtiler. Bu maçta da zayıf ve henüz adapte olamamış Roma karşısında sorun yaşamayacaklarını, handikapı aşarak rahat bir galibiyetle Süper Kupa’yı tamamlayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-16.5) – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Bourg İddaa Tahmini 23.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Nanterre Çarşamba saat 21:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev …