Anasayfa / Brisbane Bullets / Brisbane Bullets – Illawara Hawks İddaa Tahmini 20.09.23

Brisbane Bullets – Illawara Hawks İddaa Tahmini 20.09.23

Hazırlık Maçları kapsamunda Brisbane Bullets Çarşamba günü saat 08:30’da lllawara Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Bullets geçen sezon sadece 8 galibiyet toplayabilmiş ve 10 takım arasında sezonu 9. sırada tamamlayabilmişti… Bu sezona ise daha yukarıları, play-off hedefleyerek girecekler. Nitekim son 2 hazırlık maçlarında da bunu destekler nitelikte iyi sonuçlar aldılar. Önce denk rakiplerden Taipans’ı evlerinde tam 31 sayı farkla hezimete uğrattılar, sonra da güçlü rakiplerinden Melbourne United’a direnmelerine rağmen 4 sayı farkla kaybettiler. 

Hawks ise geçen sezon sadece 3 galibiyet alabilmiş ve tahmin edeceğiniz gibi sezonu puan tablosunun dibine demir atmış şekilde tamamlamıştı… Açıkçası yeni sezon öncesi de alt sıralardan kurtulabilmek adına pek umut vermiyorlar. Nitekim son maçlarında konuk oldukları güçlü Melbourne karşısında özellikle hücumda hiç varlık gösterememişler ve 85-71 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Geçen sezon puan tablosunun son 2 sırasında yer alan ekiplerin yeni sezon öncesi hazırlık maçını izleyeceğiz. Yeni sezonda Bullets’ı bu kadar diplerde görmeyeceğimizi düşünüyorum. Hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla daha dişli bir takım kurmuşlardı. Hawks ise pek iyi sinyaller vermedi yine. Bullets’ın evinde hata yapmayacağını ve düşük farklarla da olsa kazanarak yola devam eden taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …