Anasayfa / Broncos / Broncos – Llaneros İddaa Tahmini 06.08.22

Broncos – Llaneros İddaa Tahmini 06.08.22

Venezüela Ligi mücadelesinde Broncos Cumartesi günü saat 02:00’da Llaneros ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 10.0 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Broncos ligin ligin zirve takipçilerinden biri, 10 maçlarından 6 tanesini kazandılar ve kendilerine 3. sırada yer buldular. Ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini, bu dönem formsuz olduklarını da belirtelim. Son 3 maçlarını üst üste deplasmanda oynamışlar ve ikisinde Falcon’a 11 ve Brillantes’e 5 sayı farkla yenilmişlerdi. O son maçı 31 Temmuz’da 77-72 ile kaybederken Sojo 18 sayı, 10 ribaund ve Abdul-Aleem 13 sayı, 2 ribaund ile direnebilen yegane isimler olmuşlardı.

Llaneros ise ligin orta şekerli ekiplerinden biri. 11 maçlarından 4 tanesini kazanabildiler ama buna rağmen ilk 4 şanslarını sürdürüyorlar. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kaybetmiş olsalar da direnç seviyelerinin oldukça yüksek olduğunu da belirtelim. Bu maçların hiç birinde çift haneli farklar yemedikleri gibi tamamının deplasmanda olduğunu da belirtelim. Son olarak namağlup lider Trotamundos’a da iyi direnmişler ve sadece 7 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Broncos kağıt üstünde maçın favorisi gibi görünse de son haftalarda sergiledikleri performans bunu desteklemiyor ki rakipleri Llaneros da üst üste kayıplar yaşasa da deplasmanda bile direnç seviyesi yüksek olan bir ekip. Bu maçta da Thomas, Mignani, Espinoza gibi isimlerin liderliğinde kolay lokma olmayacaklarını, kazanmaları her ne kadar sürpriz olacak olsa da kaybederken handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+10.0) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.10.23

Almanya easyCredit BBL ikinci hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi günü saat 19:30’da Crailsheim Merlins ile …