Anasayfa / Broncos / Broncos – Llaneros İddaa Tahmini 08.07.24

Broncos – Llaneros İddaa Tahmini 08.07.24

Venezüela Ligi birinci grup mücadelesinde Broncos Pazartesi günü saat 01:00’da Llaneros ile karşılaşacak. Hovarda misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Broncos son 3 maçtan ikisini üst üste kazanarak 11 galibiyete ulaştı ve play-off yarışındaki iddiasını sürdürdü. Bunun yanında evlerindeki performanslarına baktığımızda da işlerin yolunda olduğunu görebiliriz, son 2 maçlarında Pioneros’u zor da olsa 1 sayı farkla geçerken 5 Temmuz’daki son sınavlarında ise Aragua’yı tam 16 sayı farkla ezip geçtiklerini belirtelim. 

Llaneros ise son 4 maçını üst üste kaybettiği için 5 galibiyette kaldı, dolayısıyla halen grubun ve tüm ligin zayıf halkalarından birisi konumundalar. Deplasman karnelerine bakınca da tahmin edeceğiniz üzere karanlık bir tablo görüyoruz… Son 2 maçlarında da farklı skorlarla kaybettiklerini gördük, önce Trotamundos’a 9 sayı sonra da Gladiadores’e tam 15 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

İki takım son olarak 29 Mayıs’da karşılaşmışlardı ve o maçta da ev sahibi konumundaki Broncos kalite farkını net olarak sahaya koymuş, rakibini 104-83 gibi dominant bir skorla yenmeyi başarmıştı. Açıkçası o maçtan bu yana 1.5 ay geçti ama takımlar arasındaki seviye farkı bana göre değişmedi. Broncos yine evinde ağır favori ve bunu da skora yansıtıp handikapı geçerek kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …