Anasayfa / Broncos / Broncos – Spartans İddaa Tahmini 14.06.24

Broncos – Spartans İddaa Tahmini 14.06.24

Venezüela Ligi 1. grup mücadelesinde Broncos Cuma günü saat 03:30’da Spartans ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Broncos son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak kendisine play-off potasından sağlam bir yer edindi. Ayrıca evlerindeki performanslarının da gayet iyi olduğunu belirtelim, son 5 maçtan 4 tanesini kazandılar. Son olarak 12 Haziran’da konuk ettikleri Trotamundos karşısında zaman zaman zorlansalar da uzatma sonunda 100-98 ile kazanmayı başarmışlardı. 

Spartans ise üst üste 2 galibiyet alarak moralli bir şekilde geliyor bu deplasmana. Ancak evden uzaktaki karnelerinin aslında sıkıntılı olduğunu da unutmadan belirtelim. Son dönemde üst üste 4 kayıp yaşamışlar, 12 Haziran’daki son maçta ise konuk oldukları Aragua’yı tam 21 sayı farkla geçerek şeytanın bacağını kırmışlardı adeta. 

Kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde ciddi farklar yok iki takım arasında ama konu form grafiğine gelince özellikle Broncos’un evindeki etkili performansı bir adım öne çıkıyor. Play-off sıralamasında yukarı çıkmak için evlerinde kazanmaya devam etmeleri gerekiyor. Williams, Wilkerson, Duarte, James gibi silahların liderliğinde bir sürprize izin vermeyeceklerini, düşük farkla da olsa kazanarak çıkışlarını sürdüreceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …