Anasayfa / Boston Celtics / Brooklyn Nets – Boston Celtics İddaa Tahmini 05.11.23

Brooklyn Nets – Boston Celtics İddaa Tahmini 05.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Brooklyn Nets Pazar günü saat 03:00’da Boston Celtics ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın limitini 116.5 olarak açıklamışken intobet ise limiti 118.5 olarak belirlemiş.

Nets bu sezonun flaş takımlarından biri olmaya aday. Son 3 maçlarını üst üste kazanarak kolay lokma olmayacaklarını gösterdiler. Ancak genel anlamda yüksek tempoda oynarken savunmada sıkıntı yaşadıklarını da görmüştük. 5 maçlarından 3 tanesinde sonuçlardan bağımsız olarak savunmada sıkıntılar yaşamışlardı. Cavs’dan 114, Dallas’dan 125 sayı ve Hornets’dan 121 sayı yemişlerdi. Simmons, Claxton ve Cameron Johnson’dan bu maçta faydalanamayacaklar. 

Celtics ise sezona fırtına gibi girdi. İlk 4 maçlarının tamamını kazandılar ve tüm rakiplerine bu sezon konferans finalinin en güçlü favorilerinden biri olduğunun mesajını verdiler! Ayrıca bunu yaparken son 3 zaferlerinde özellikle etkili hücum performansları ile dikkat çektiler, Miami’ye 119 sayı, Washington’a 126 sayı ve son olarak da Pacers’a tam 155 sayı göndermişlerdi! Tatum, Brown, Porzingis, Holiday beklendiği gibi takımın önemli isimleri konumundalar, bir diğer önemli isim White’dan ise bu maçta faydalanamayacaklar. 

İki takım arasında sadece kağıt üstünde değil sahada oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var. Boston, konferanstaki neredeyse tüm takımlardan olduğu gibi Brooklyn’den de bir gömlek üstün bir takım. Nets’in tempoyu tetikleyen ama savunmada yumuşak kaldığı basketboluna karşı Tatum, Brown, Holiday, Porzingis gibi silahlarla üretimde sorun yaşamayacaklarını ve kazanırken 115 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (116.5) – 1.43
intobet Oranı: Deplasman ÜST (118.5) – 1.90
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …