Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 04.04.24

Brooklyn Nets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 04.04.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Brooklyn Nets Perşembe günü saat 02:30’da Indiana Pacers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 228.5 olarak açıklamışlar. 

Nets son dönemde üst üste iki maçını kaybederek düşük olan play-in şansını tamamen kaybetmiş durumda. 29 galibiyetet kaldılar ve 10. sıra ile aralarında 6 galibiyetlik bir fark var. Son 4 maçlık sekanslarına baktığımızda ise 3 tanesinde bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 241, 233 ve 244 sayı üretilmişti o maçlarda. Bu maçta Dennis Smith dışında önemli bir eksikleri yok.

Pacers ise rakibinin aksine son dönemde formda, son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 43 galibiyete ulaşarak kendilerine 6. sırada, play-off potasında yer bulmayı başardılar. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçlarından 3 tanesinde yüksek skorların üretildiğini gördük, sırasıyla 234, 295, 249 sayı çıkmıştı o maçlarda. As uzunları Turner dışında bu maçta eksik ya da sakat oyuncuları yok. 

İki takım arasında bir siklet farkı var diyebiliriz. Nets’in artık herhangi bir iddiası bulunmuyor, formalite maçlarına çıkacak sezonun geri kalanında. Pacers ise play-off potasındaki yerini garantilemeye çalışıyor. İki takım farklı bakış açılarıyla bu maça çıkacak olsa da son dönemde benzer bir basketbol oynadıklarını, hücum odaklı ve yüksek tempolu performanslar sergilediklerini belirtelim. Bu maçta da bir tarafta Haliburton ve Siakam, diğer tarafta Schröder, Thomas, Bridges gibi silahlar varken bize bol skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (228.5) – 1.51
Hovarda Oranı: ÜST (228.5) – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …