Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 09.11.23

Brooklyn Nets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 09.11.23

NBA Doğu Konferansı temsilcisi Brooklyn Nets Perşembe günü saat 03:30’da Batı ekibi Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Nets elinde süper yıldız olmayan takımlar arasında en dikkat çekici ekiplerden birisi. Nitekim sezona da iyi başladılar ve ilk 5 maçtan 3 galibiyet çıkarmışlardı ama son 2 maçlarını üst üste kaybettiler. Diğer yandan evlerindeki son maçta konferansın şampiyonluk adaylarından biri olan Bucks’a kaybederken ne kadar iyi direndiklerini görümüştük, son topa kadar işin içinde kalmışlar ve sadece 4 sayı farkla yenilmişlerdi. Claxton’dan yine faydalanamayacaklar, Walker ile Cameron Johnson’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Clippers ise Batı’nın güçlü şampiyonluk adaylarından birisi. Özellikle takasla Harden’ı da kadroya katmalarının ardından artık Büyük Dörtlü’yü oluşturdular. Ancak bu bile onların maç kazanmasına yetmedi, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve 6. maçın ardından 3 galibiyette kaldılar… O son iki maçta deplasmanda ezeli rakipleri Lakers’a 5 sayı farkla ve Doğu’nun istikrarsız basketbol oynayan ekiplerinden Knicks’e tam 14 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı! Plumlee ve Boston’dan faydalanamayacaklar, Mann’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Nets, her ne kadar son 2 maçını üst üste kaybetmiş olsa da son maçta burada evlerinde Lillard ve Giannis liderliğindeki Bucks’a çok iyi direnmişti. Karşılarında yine güçlü bir rakip var. Clippers’ın elinde Harden, Westbrook, Kawhi, George gibi 4 önemli yıldız olmasına rağmen Knicks’e kaybetmekten kurtulamamıştı. Bu kez hata yapmayacaklarını ve kazanacaklarını düşünsem de Nets’in direncini de dikkate alarak rahat bir maç çıkaramayacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim Nets lehine açılan handikapı yanıma almak olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …