Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 07.11.23

Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 07.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Brooklyn Nets Salı günü saat 03:30’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Nets bu sezona flaş başlangıç yapan ekiplerden birisi, nitekim üst üste 3 maçlarını kazanmışlar ama son maçta konuk ettikleri konferansın şampiyonluk adaylarından Celtics’e evlerinde yeteri kadar direnememişler, 114-124 ile kaybetmişlerdi. Buna rağmen 6 maçtan 3 galibiyet çıkararak kolay lokma olmadıklarının mesajını verdiler, üstelik bir süper yıldıza sahip olmamalarına rağmen! Claxton ve Cameron Johnson’dan yine faydalanamayacaklar, Walker’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Bucks ise Lillard takasıyla artık konferans şampiyonluğu konusunda en güçlü adaylardan biri. Ancak sezona bu paralelde üst perdeden bir giriş yapamadıklarını söyleyelim, 5 maçtan 3 galibiyet çıkarabildiler. Ayrıca deplasman karnelerinin güven vermediğini belirtelim, sezonun tek deplasman maçında kendi sikletlerinde olmayan Raptors’a potalarında 130 sayı görerek tam 19 sayı farkla kaybetmişlerdi! Eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor. 

Elbette Bucks, Lillard, Giannis, Middleton gibi silahlarıyla deplasmanda da olsa maçın net favorisi. Ancak Nets’in özellikle evinde yüksek dirençle oynayan ve sağı solu belli olmayan bir takım olduğunu, onları kesinlikle kolay lokma olarak nitelendiremeyeceğinizi belirtelim. Bu maçta da güçlü rakipleri karşısında Cameron Thomas, Bridges, Dinwiddier, Finney-Smith gibi silahlarla hemen pes etmeyeceklerini, handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Clippers Perşembe günü saat 06:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. …