Güncel
Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (Basket Guru) 20.06.21

Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini (Basket Guru) 20.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 7. ve son maçında Brooklyn Nets Pazar saat 03:30’da Milwaukee Bucks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Nets seri boyunca sakatlıklardan çok çekti. Önce Harden’dan faydalanamadılar, sonra Irving’i kaybettiler ve bu sefer Harden tam iyileşmeden geri dönmek zorunda kaldı. Tüm bu süreçte Durant elinden geleni yaptı ama o da çok yıprandı. Son maçta da deplasmanda bunun etkilerini net olarak görmüştük. Hücumda yine elinden geleni yapıp 32 sayı üretmiş ama takım olarak savunmada bocaladıkları için 15 sayı farkla kaybederek serinin 7. maça gitmesine engel olamamışlardı. 

Bucks cephesinde keyifler biraz yerine geldi son maçta gelen farklı mağlubiyetle. Middleton’ın 38 sayı üreterek ne kadar formda olduğunu göstermesi ve Holiday’in savunmada olduğu kadar hücumda da 21 sayı, 8 ribaund, 5 asist ile komple bir performans sergilemesi Giannis’in de elini rahatlatmış oldu. Herkes Nets’in Büyük Üçlüsü’nü konuşurken, onlar da Bucks’ın Büyük Üçlüsü olarak ağırlıklarını koydular masaya son maçta. Şimdi deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

Ev sahibi avantajı Nets’de ama moral motivasyon ve fiziksel avantajlar Bucks’dan yana. Hem Durant çok yoruldu ve Harden %100 sağlıklı değil hem de Irving’den yoksun olacaklar. Daha diri olan ve Giannis’in dışında Middleton ile Holiday’in de ritmini bulmuş olduğu Bucks’ın deplasmanda da olsa rakibine kolay teslim olmayacağını düşünüyorum. Kazanmaları da sürpriz olmaz ama ben riski biraz daha azaltmak için lehlerine çaılmış olan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.37
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.51
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Zaragoza – Breogan İddaa Tahmini 23.10.21

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde Zaragoza Cumartesi saat 19:00’da Breogan ile karşılaşacak. İddaa misafir …