Anasayfa / Brooklyn Nets / Brooklyn Nets – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 11.02.24

Brooklyn Nets – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Brooklyn Nets Pazar günü saat 02:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Nets son 3 maçını üst üste kaybetti ama buna rağmen topladığı 20 galibiyetle haken Doğu’da Hawks’ın 3 adım arkasında, 1 maç eksikleri ile play-in yarışının içindeler. Evlerindeki son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve artık bir reaksiyon göstermeleri gerekiyor. Son iç saha maçında güçlü rakipleri Cavs’a direnememişler ve 23 sayı fark yemişlerdi. Cameron Johnnson dışında önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

Spurs cephesinde ise işler yolunda değil, ligin en zayıf takımlarından birisi. Son 5 maçlarının tamamını kaybettiler ve zaten toplamda da sadece 10 galibiyetleri var. Deplasmandaki son 3 maçlarına baktığımızda ise Sixers’a 10 sayı, Heat’e 12 sayı ve Magic’e ise 16 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. 9 Şubat’taki o son maçta potalarında 127 sayı görmüşlerdi. Morris dışında eksikleri bulunmuyor. 

İki takım arasında bir siklet farkı var. Nets elbette üst seviyede bir takım değil Doğu’da ama Spurs’ün aksine halen play-in yarışında yer alıyorlar. Bu nedenle de galibiyete daha fazla ihtiyacı olan taraf konumundalar. Cam Thomas, Mikal Bridges, Claxton, Simmons gibi silahlarla evlerinde hata yapmayacaklarını, zayıf rakipleri karşısında düşük farkla da olsa kazanacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …