Anasayfa / NBA / Brooklyn Nets – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 24.08.20

Brooklyn Nets – Toronto Raptors İddaa Tahmini (2) 24.08.20

NBA’de play-off heyecanı pazarı pazartesiye bağlayan gece 01:30’da oynanacak Brooklyn Nets Toronto Raptors serisinin dördüncü maçıyla sürecek. İddaa ve bets10 bu maçta deplasman takımı Toronto Raptors aleyhine -11.5 handikap belirlemiş.

Brooklyn Nets serinin üçüncü maçında Toronto Raptors karşısında varlık gösteremedi ve salondan 117-92 mağlup ayrıldı. Seride 3-0 gerideler ve sakatlıklardan dolayı koç Jacque Vaughn’ın elinde ana rotasyonda yer alan sadece üç isim var. Seri genelinde Raptors savunması karşısında hücum etmekte zorlandılar. Üç maç sonunda sadece 100.3 sayı ortalaması yakalayabildiler. Dördüncü maçta Orlando kampüsünden ayrılan Joe Harris üçüncü maçta olduğu gibi yine forma giyemeyecek. Onun eksikliğinde Tyler Johnson daha fazla süre bulacaktır.

Toronto Raptors seri genelinde kötü şut performansı sergilediği ikinci maç dışında Nets karşısında sorun yaşamadı. Kyle Lowry ve Pascal Siakam henüz istenilen seviyede değil. Takım olarak yaptıkları savunma ve Fred VanVleet’in ekstra şut performansı durumu 3-0’a getirmeleri için yeterli oldu. Nick Nurse’ın öğrencileri skor ne olursa işlerini ciddiyetle yapmayı sürdürüyor. Orlando kampüsünde oynadıkları 11 maçta sadece 1 mağlubiyet aldılar.

Brooklyn Nets sıralama maçlarında sergilediği performansla beğeni toplamıştı. Fakat buraya sakatlıklar yüzünden eksik bir kadroyla geldiler. Şu anda kadroda ana rotasyonda sezon boyunca kullanılan sadece üç oyuncu süre alabiliyor. Toronto Raptors Nets’in ana hücum silahı Caris Levert’i hücumda sınırlandırdığında takımın ikinci bir top yönlendiricisi yok. Seride 3-0 gerideler ve bu saatten sonra bir maç kazanmaları bile oldukça zor. Dördüncü maçta şut ritmi bulması halinde Toronto Raptors’ın Nets karşısında handikapla beraber kazanmasını bekliyorum.

 

İddaa Oranı: MS 2 (h:-11.5) – 1.55

Bets10 Oranı: MS 2 (h:-11.5) – 1.67

Eksikler:

Brooklyn Nets: Joe Harris, Jamal Crawford

Toronto Raptors: Patrick McCawHakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …