Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Bayreuth İddaa Tahmini 04.12.21

Brose Bamberg – Bayreuth İddaa Tahmini 04.12.21

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Cumartesi saat 20:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.36 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Bamberg 9 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırabildi ve takımın ilk 4 yarışından uzaklaştığını gören yönetim koç Roijakkers ile yolları ayırma kararına vardı. Onun yerini de İsrailli koç Amiel ile doldurdular ki Bayreuth karşısında ilk maçına çıkacak. Ayrıca uzun rotasyonlarını da Karşıyaka’dan ayrılan Mitchell ile güçlendirdiler milli arada. Evlerindeki son 2 maçta Alba’ya 12 ve Bonn’a 20 sayı farkla yenilmişlerdi, artık hemen bir reaksiyon gösterip toparlanmaları bekleniyor. Bu yolda milli uzun Sengfelder, Justin Robinson ve Prewitt kuşkusuz en güvendikleri isimler olacaklar. 

Bayreuth ise ligin orta altı takımlarından biri, 7 maçlarından 3 tanesini kazanabildiler. Deplasman karneleri ise vasat, 4 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Son deplasman maçlarında ligin yeni ama bir o kadar da dişli olan ekiplerinden Heidelberg’i son nefeste 87-89 ile yenmeyi başarmışlardı. Milli aradan önceki son maçta ise zayıf rakiplerden Mitteldeutscher’i konuk etmişler ve 100-68 gibi net bir skorla rakiplerini sahadan silmişlerdi adeta. O maçta Thornton 26 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Doreth 18 sayı, 6 ribaund, 11 asist ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. 

Elbette iki takım arasında kağıt üstünde baktığımızda net farklar var. Bamberg hem kalite hem de tecrübe anlamında daha değerli, daha üst seviyede isimlere sahip. Koç Amiel’in göreve gelmesiyle kendi sahalarında, taraftarları önünde beklenen reaksiyonu gösterecekleri, Sengfelder, Robinson, Prewitt üçlüsünün kalite farkını sahaya yansıtacaklarını düşünüyorum. Handikaplı galibiyet konusunda güven vermiyorlar ama direkt kazanmalarını beklediğim maç ki Bayreuth’un deplasmanlarda çok iyi olmadığını biliyoruz. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.36
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Promitheas İddaa Tahmini 26.01.22

7DAYS EuroCup B grubu 11. hafta mücadelesinde Gran Canaria Çarşamba saat 23.00’da Promitheas ile karşılaşacak. …