Anasayfa / Brose Bamberg / Brose Bamberg – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.09.21

Brose Bamberg – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 02.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Brose Bamberg Perşembe saat 20:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Bets10 Bamberg’in galibiyeti için 1.70 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Koç Roijakkers ile yola devam eden ve bu sezon da BCL’de mücadele edecek ancak bu kez ön eleme oynayacak olan Bamberg, kadrosunda da önemli değişiklikler yaptı. Vitali, Kravish, Hundt, Hall takımdan ayrılan önemli isimlerdi. Kadrolarına yeni katılan isimler ise şöyleydi; Gaziantep’den Trevis Simpson, Orleans’dan Jamel Morris, Nymburk’dan eski Banvitli Prewitt, Pesaro’dan Justin Robinson, Ulm’dan Heckmann, Minsk’den Derek Cooke, Zalgiris’den Geben. Diğer taraftan halihazırda kadroda bulunan Sengfelder, Lockhart ve Ogbe de koç Roijakkers’in en güvendiği isimler arasında yer alıyorlar. 

Yeni koçu Gleim yönetiminde sezona hazırlanan geçen sezonun flaş ekibi Crailsheim, tahmin edeceğiniz üzere yuldızlarını kaybetti. Takımın ve BBL’nin sayı lideri Bell-Haynes Breogan’a giderken, McNeace Cremona’ya transfer oldu ve Jeremy Jones da serbest kaldı. Geçen sezondan kadroda kalan Radosavljevic, Stuckey, Bleck, Kovacevic ve Lasisi’nin yanına Chemnitz’den Terrell Harris, Lavrio’dan Jared Savage, Hamburg’den T.J. Shorts takıma ekledikleri önemli isimler oldular. Shorts liderliğinde bu sezon da flaş takım olmaya çalışacaklar.

Bamberg, Vitali, Hall, Kravish gibi önemli isimlerini kaybetmiş olsa da Simpson, Prewitt, Robinson, Cooke, Heckmann, Geben gibi değerli eklemeler yaparak bana göre geçen sezondan da daha derin ve güçlü bir rotasyona sahip oldu. Crailsheim ise Bell-Haynes ile McNeace’in yerini tam olarak dolduramadı ve bence güç kaybetti. Evet takımın direksiyonundaki yeni isim Shorts özel bir oyuncu ki geçen sezon Hamburg’a da sınıf atlatmıştı ama etrafındaki isimlerin yeterli olduğunu düşünmüyorum. Bamberg’in daha tecrübeli kadrosuyla hazırlık dönemine galibiyetle başlamasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Darüşşafaka İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Frutti Extra Cup mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Cuma saat 16:30’da Darüşşafaka …