Anasayfa / Brose Bamberg / Brose Bamberg – Frankfurt İddaa Tahmini 19.11.22

Brose Bamberg – Frankfurt İddaa Tahmini 19.11.22

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Cumartesi günü saat 22:30’da Frankfurt ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Bamberg bu sezonun hayal kırıklığı yaratan ekiplerinden birisi. Üst üste ilk 5 maçlarını kaybettikten sonra milli araya girilirken ligin formda ekiplerinden Rostock’u deplasmanda 11 sayı farkla geçerek kendilerine geldiler, aradıkları reaksiyonu göstermiş oldular. O son maçta Young 20 sayı, 7 ribaund, Wohlrath 17 sayı, 7 ribaund, Chachasvili 12 sayı, Kariniauskas 11 sayı ve Sengfelder 10 sayı ile skor yükünü paylaşan isimlerdi. 

Frankfurt ise sezon başında da beklendiği üzere düşme hattında yer alan ekiplerden birisi. 6 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler ve milli araya da üst üste 2 maçlarını kayıpla geçerek girdiler. O iki iç saha maçında denk rakiplerinden Braunschweig’a 2 sayı farkla ve dişli rakiplerden Oldenburg’a ise 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Son maçta Beliauskas 16 sayı, Frazier 14 sayı, 4 asist ve Obiesie 11 sayı, 7 ribaund ile direnmeye çalışan isimler olmuşlardı. 

Her ne kadar iki takım puan tablosunda denklermiş gibi görünseler de Bamberg’in çok daha iyi bir kadroya sahip olduğunu belirtmek lazım. Nitekim üst üste 5 kayıptan sonra Rostock’u deplasmanda yenerek de aradıkları çıkışı yakalamışlar, milli araya moralli girmişlerdi. Şimdi bu maçta kendi sahalarında formsuz rakipleri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, Young, Kariniauskas, Sengfelder üçlüsünün liderliğinde kazanırken de düşük handikapı geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.45
Best10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Aliağa Petkim Spor – Manisa BBSK İddaa Tahmini 05.12.22

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 9. hafta mücadelesinde Aliağa Petkim Spor Pazartesi günü saat 19:00’da …