Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Gottingen İddaa Tahmini 13.04.22

Brose Bamberg – Gottingen İddaa Tahmini 13.04.22

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Çarşamba saat 21:30’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Bamberg ligin orta altı takımlarından biri. Açıkçası şimdiye kadar da hayal kırıklığı yarattılar bana göre. Son dönemde bir çıkış yakalayarak üst üste 4 maçlarını kazanmışlar ama geçen hafta evlerinde denk rakiplerinden Chemnitz’e kaybederek serinin daha fazla uzamasını sağlayamamışlardı. 79 sayı üretebildikleri o maçta Prewitt 17 sayı, 3 asist ve Sengfelder 14 sayı ile yegane çift haneli skor üreten isimler olmuşlar, Mitchell, Robinson, Dowe gibi isimler beklentilerin altında kalmışlardı. 

Gottingen ise rakibinin aksine kötü bir seriden sonra son 2 maçını kazanmış ve buraya ritmini bulmuş bir şekilde geliyor. Üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra son 2 maçlarında önce içerde zayıf rakipleri Frankfurt’u 76-72 ile geçmişler sonra da yine evlerinde play-off yarışındaki denk rakiplerinden Hamburg’u 83-80 ile yenmeyi bilmişlerdi. Bu galibiyetler sayesinde 16 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 7. sırada, play-off potasında yer bulduar. Hamburg’u yendikleri o son maçta Brown 19 sayı, 3 asist, Martin 18 sayı, 3 ribaund Frey 14 sayı, 5 ribaund, 4 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

İki takım arasında kağıt üstünde farklar var, bu bir gerçek ama Bamberg bunu bir çok takıma karşı bir türlü sahaya yansıtmayı başaramamış bir takım. Son maçta da benzer şekilde evlerinde Chemnitz’e 10 sayı farkla yenilmişlerdi. Gottingen ise son 2 maçını evinde oynamanın avantajıyla kazanmış ve moral depolamış bir ekip. Play-off potasındaki yerlerini tehlikeye atmamak için bu deplasmanda da direneceklerini, kaybetseler de Brown ve Martin liderliğinde handikapta kalacak performansı sergileyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …