Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 08.05.22

Brose Bamberg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 08.05.22

Almanya easyCredit BBL 22. hafta erteleme maçında Brose Bamberg Pazar saat 21:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Bamberg şuana kadar 17 galibiyet toplayabildi ve sezonun kader maçına çıkacaklar. Çünkü kaybetmeleri durumunda Merlins ile aynı galibiyette kalacaklar ve ikili averajda geride oldukları için sezonu 9. olarak, yani play-off potasının dışında tamamlayacaklar. Tam anlamıyla bir final maçı olacakl onlar adına. Son haftalarda iyi bir görüntü verdiler ligin vasat ekiplerine karşı, önce Heidelberg’i deplasmanda 13 sonra da içerde Braunschweig’i 16 sayı farkla rahat geçtiler. O son maçta Kyzlink 17 sayı, 4 ribaund, Dowe 16 sayı, 7 ribaund, 4 asist ve Prewitt 16 sayı, 5 ribaund, 3 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

Hamburg ise topladığı 19 galibiyetle play-off biletini garantileyen takımlardan biri. Bunun dışında bulundukları 7. sıranın da değişme şansı yok, bu nedenle de tam anlamıyla bir formalite maçına çıkacaklar. Bu maç onlar için play-off öncesi sadece bir hazırlık maçı niteliğinde olacak. Son deplasman maçlarında güçlü Alba’ya 15 sayı farkla yenilirken, geçen hafta ise içerde alt sıra ekiplerinden Mitteldeutscher’i tam 47 sayı farkla ezip geçmişlerdi. 

Bamberg adına tamam mı devam mı maçı olacak, kazanmaları durumunda 8. sıradan play-off bileti alarak sezona devam edebilecekler. Son haftalarda zayıf rakiplere karşı olsa da üst üste galibiyetler alarak moral depolamışlardı. Karşılarındaki Hamburg’un ise herhangi bir iddiası yok, bu maçtan çıkacak sonuçlar onların 7. sıradaki yerini değiştirmyecek. Dolayısıyla motivasyonu yüksek olan ev sahibi karşısında konsantrasyon sorunu yaşayacaklarını, Bamberg’in Dowe ve Kyzlink liderliğinde düşük handikapı geçerek kazanıp play-off biletini cebine koyacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.76
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …