Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 27.12.21

Brose Bamberg – Ludwigsburg İddaa Tahmini 27.12.21

Almanya easyCredit BBL 13. hafta mücadelesinde Brose Bamberg Pazartesi saat 22:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 5.5 handikap belirilemişler.

Bamberg, koç Roijakkers ile yolları ayırıp koç Amiel’i göreve getirdi ama takımda bir değişiklik yok, serbest düşüş devam ediyor. BBL sahnesindeki mağlubiyet serileri tam 5 maça çıkmış durumda. Evlerindeki son 2 maçta ise formda ve güçlü rakipleri Bonn’a karşı farklı kaybederken denk rakiplerinden Bayreuth’a ise son topa kadar direnmişler ama 84-87 ile kaybetmişlerdi. Geçen hafta ise konuk oldukları bir diğer denk rakipleri Merlins karşısında beklentilerin altında kalmışlar ve fazla direnemeden 93-79 ile kaybetmişlerdi. O maçta Ogbe 14 sayı, 5 ribaund, 2 asist ve Prewitt 14 sayı, 6 ribaund, 4 asist ile direnen isimler olmuşlardı. 

Ludwigsburg ligin iddialı takımlarından biri ama onlar da son haftalarda düşük bir performans sergiliyorlar, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Bu kayıplar da deplasmanlarda gelmişti zaten. Önce dişli rakiplerinden Merlins’e 72-61 ile sonra da lider Bayern’e son nefeste 79-78 ile kaybetmişlerdi. O son maçlarında tecrübeli forvet Darden 18 sayı, 3 ribaund ve Radebaugh 15 sayı, 4 ribaund, 4 asist ile takımlarını maçın için tutan isimler olmuşlardı. Hulls ve Alkins’den standart katkıyı alabilseler kazanmaları içten bile değildi.

İki takım araısnda puan tablosunda olduğu kadar ciddi bir seviye farkı olduğunu düşünmüyorum. Bu farkın sebebi Bamberg’in elindeki kadronun kalitesini sahaya basketbol olarak yansıtamıyor olması. Ama bir yerde patlama yapacaklarını ve bu maçın kendi sahalarında uygun bir reaksiyon fırsatı olacağını düşünüyorum ki Ludwigsburg da deplasmanlarda çok iyi bir takım değil özellikle son haftalarda. Bamberg’in Sengfelder, Ogbe, Prewitt gibi silahlarını verimli kullanarak taraftarları karşısında kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse bile handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.52
Rexbet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

Lavrio – Treviso İddaa Tahmini 18.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi 2. maçında Lavrio Salı saat 20:30’da Treviso ile karşılaşacak. İddaa …