Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 15.06.20

Brose Bamberg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 15.06.20

Almanya easyCredit BBL final turnuvası B grubu 4. maçında Brose Bamberg Pazartesi saat 17:30’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. İddaa Bamberg’in toplam sayı limitini 84.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Bamberg, istediği gibi bir başlangıç yapamadı, 3 maçtan sadece birini kazanabildiler. Genel anlamda sergiledikleri yüksek tempo basketbolu ve Crawford liderliğinde sergiledikleri iyi hücum basketbolu ile ön plana çıktılar. Son maçta Frankfurt karşısında 99-83 gibi farklı bir skorla kazanarak moral buldular. Ayrıca Harris ile Taylor’ın da ritm bulmaları önemliydi. Son maçı kazanarak son 8 için önemli bir avantaj yakaladılar ki bu maçı 28 sayı farkla kaybetseler bile ilk 4 sırada yer almayı garantilemiş durumdalar.

Vechta ise 3 maçta 0 çekti ama halen ilk 4 şansları var. Bunun için kazanmaları şart, hatta 10 fark ve üstünde kazanabilirlerse 3. sırada bile bitirebilirler grubu. Şimdiye kadar oynadıkları maçlarda skor üretiminde ciddi sıkıntılar yaşadıklarını gördük, Simpson ve Zyskowski dışında istikrarlı bir skorerleri yok. Bunun yanında son maçta savunmada da sınıfta kaldılar net olarak, Alba karşısında hiç direnemediler ve 72-102’lik skorla adeta darma dağın oldular. 

Bamberg, Crawford liderliğinde hücumda ne kadar etkili bir takım olduğunu gösterdi. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ve son maçta Taylor ile Harris’in de ona eşlik edip ritm bulmaları sayesinde 99 sayı atarak kazandılar. Bu maçta Vechta zaman zaman direnç gösterecektir çünkü kazanmaları durumunda son 8’i garantileyecekler. Ama savunmada Crawford ve arkadaşlarını yavaşlatabileceklerini düşünmüyorum, Bamberg’in 90 sayılara kadar çıkması şaşırtıcı olmaz.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.48
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.88 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Bourg İddaa Tahmini 23.09.20

Fransa JeepElite Pro A açılış haftasında Nanterre Çarşamba saat 21:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev …