Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 12.05.18

Brose Bamberg – Telekom Bonn İddaa Tahmini 12.05.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya BBL play-off ilk tur 3.maçında Brose Bamberg Cumartesi saat 15:15’de Telekom Bonn ile karşı karşıya gelecek. Bets10 toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Brose Bamberg sezon içerisinde inişler çıkışlar yaşamış olsa da özellikle koç Banchi göreve geldikten sonra bir çıkışa geçmişti ve bunu play-off’a da yansıtmayı başardı şuana kadar. 5.sıradan karşılarına gelen rakipleri Bonn karşısında iki maçı da kazanarak seride çok avantajlı bir konuma geçtiler. İkinci maçta deplasmanda da kazanmaları çok değerliydi. Bu arada iki maçta da hücum performansları hayli iyiydi, Bamberg’deki maçta 87 ve Bonn’daki maçta da tam 90 sayı bulmuşlardı.

Normal sezonu 5.sırada bitiren Bonn ise beklendiği gibi yerinin çok daha üstünde bir kaliteye sahip olan rakibi Bamberg karşısında ilk iki maçta pek varlık gösteremedi. Aslında evlerindeki 2.maçta ilk 3 çeyrek direndiler ama maçın sonunda tecrübe farkı da net olarak ortaya çıktı ve kazanamayarak seride havlu atmış oldular. İki maçta da savunmaları sınıfta kaldı. Rakibin 85 ve üzerinde sayı bulmalarına izin verdiler, mağlubiyetlerin temel nedeni de buydu zaten.

Takımlar arasında oynana iki maçta sırasıyla 162 ve 172 sayı çıkmıştı. Moral olarak en üst seviyede olan ve rakibini deplasmanda yendikten sonra iyice rahatlayan Brose Bamberg’in bu maçta da taraftarı karşısında tempoyu yükseltip etkili bir hücum performansıyla galip gelerek 3-0 ile Bonn’u süpüreceklerini düşünüyorum. Böyle bir tempoda Bonn’un da 75 sayının altında kalacağını düşünmüyorum. Bu performansla da maçın üste taşınmasını sağlayacaklardır.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ÜST (159.5) / 1.90

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 06.08.20

NBA‘in iddialı şampiyonluk adaylarından biri olan Los Angeles Lakers, Batı’nın dişli takımlarından Oklahoma City Thunder …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir