Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Brose Bamberg – Wurzburg İddaa Tahmini 16.12.20

Brose Bamberg – Wurzburg İddaa Tahmini 16.12.20

Almanya easyCredit BBL 4. hafta erteleme maçında Brose Bamberg Çarşamba saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Bamberg 5 maçın ardından hanesine 2 galibiyet yazdırabildi ve aslında sezona beklediği gibi başlayamadı. Ancak unutmayalım ki evlerinde sadece 1 maç yapmışlar ve onu da 7 sayı farkla farkla kazanmışlardı, diğer 4 maçı deplasmanda oynamanın dezavantajına sahiptiler. Geçen hafta da formda Euroleague ekibi Alba karşısında deplasmanda pek direnememişler ve 12 sayı farkla yenilmişlerdi. Ellerinde Hall, Kravish, Fieler gibi önemli silahlar olduğunu da unutmayalım.

Wurzburg da rakibi gibi 5 maçtan iki galibiyet çıkarabildi ama onların oynadığı basketbol ve kadro kaliteleri Bamberg seviyesinde değil. Tek artıları ise deplasmanda oynadıkları 2 maçı kazanmaları oldu. Ancak unutmamak lazım ki galibiyetler Vechta ve Chemnitz gibi sıradan takımlara karşı elde edilmişti. Son maçta Chemnitz’i belirttiğim gibi deplasmanda 9 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bayern’den yeni alınan Alex King, Justin Sears ve Tayler Persons takımın öne çıkan isimleri konumundalar.

Bamberg hem kendi sahasında oynama avantajına sahip hem de elinde rakibe göre daha kaliteli, daha potansiyelli bir kadro. Bunu temsilcimiz Karşıyaka karşısında da görmüştük son olarak. Wurzburg temsilcimize göre çok daha sıradan ve sınırlı bir takım. Başta Kravish ve Hall olmak üzere Bamberg’in rakibine bir çok pozisyonda rahatlıkla üstünlük kuracağını ve düşük handikapı da geçerek kazanabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.42
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Brescia – Sassari İddaa Tahmini 18.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 28. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 13:00’da Sassari ile karşılaşacak. …