Anasayfa / Bucaros / Bucaros – Toros del Valle İddaa Tahmini 09.07.24

Bucaros – Toros del Valle İddaa Tahmini 09.07.24

Kolombiya Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Bucaros Salı günü saat 05:15’de Toros del Valle ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.48 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Bucaros normal sezonu 4. sırada bitirdiği için bu seriye saha avantajı ile başlayan taraftı, gerekmesi durumunda 3. maçı burada evinde oynayacaktı ve işte o karar maçına geldik! İlk maçı deplasmanda 15 sayı gibi can sıkıcı bir farkla kaybetseler de 2. maçta tamam mı devam mı parolasıyla sahaya çıkmışlar ve ev sahibi avantajını kullanarak 6 sayı farkla kazanmayı başarmışlardı. O maçta Lawal 22 sayı, 8 ribaund ve Priddy 17 sayı, 4 asist ile öne çıkan başlıca isimlerdi.

Valle ise sezonu 5. sırada bitirdiği için bu seriye dezavantajlı başlayan taraftı. İlk maçı evlerinde kazansalar da sonraki 2 maçı üst üste deplasmanda oynayacaklarını biliyorlardı. Nitekim evlerinde net bir galibiyet almışlardı ama 2.maçta deplasmanda işi bitirme şansı ellerine geçse de bunu değerlendiremediler, 6 sayı farkla kaybettiler. Şimdi bir kez daha deplasmanda olacaklar ve tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Bucaros serinin başındaki avantajını buraya karar maçına kadar korudu. Evindeki ilk maçı yani serideki 2. maçı kazanarak sürprize izin vermediler. Şimdi sahalarında işi bitirip yarı final biletini kapma şansına sahipler. İkinci maçta olduğu yine zaman zaman zorlanabileceklerini ama taraftar desteğini arkalarına alarak Lawal ve Priddy liderliğinde bir kez daha kazanabileceklerini düşünüyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …