Anasayfa / BKT EuroCup / Buducnost – Aris İddaa Tahmini 08.11.23

Buducnost – Aris İddaa Tahmini 08.11.23

BKT EuroCup B grubu 6. hafta mücadelesinde Buducnost Çarşamba günü saat 21:00’da Aris ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Karadağ ekibi şimdiye kadar beklentileri karşılayamadı, kaliteli kadrolarına rağmen son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da 5 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Hanelerine yazacağımız artı ise iki kulvarda da son 5 iç saha maçlarında hata yapmamalarıydı. Burada EuroCup’da son iç saha maçlarında zayıf rakipleri Wroclaw’ı 14 sayı farkla geçerken, Adriyatik’de evlerinde oynadıkları son maçta ise Mega karşısında zorlansalar da sürprize izin vermemişler ve 2 sayı ile de olsa kazanmışlardı. 

Organizasyonun yeni takımlarından Aris ise sezona ikide 0 ile kötü başlamıştı ama sonrasında 3 maçtan ikisini kazanarak çıkışa geçtiler, kolay lokma olmadıklarını gösterdiler. Onlar da son deplasman maçlarında zayıf rakiper Wroclaw ile karşılaşmışlar ve 17 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. Ligdeki son maçlarında ise yine deplasmandaydılar ve kendi sikletlerinde olmayan Kolossos’u 10 sayı farkla geçerek moral depoladılar. 

Moraca her zaman EuroCup’ın en zorlu deplasmanlarından biri olmuştur. Bu maçta da Aris gibi dişlerine göre bir rakibi karşısında gören Buducnost’un saha avantajını da iyi kullanarak sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum. Handikap güven vermiyor olsa da ben Karadağ ekibinin bu kez Jones, Wright, Paul, Williams, Ross gibi kaliteli yabancılarını verimli kullanacağını ve evinde net bir galibiyet alarak sahasını kale gibi korumaya devam edeceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.50
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Buducnost İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup B grubu 10. hafta mücadelesinde Lietkabelis Çarşamba günü saat 20:00’da Buducnost ile karşılaşacak. …