Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Buducnost – Bourg İddaa Tahmini 30.03.22

Buducnost – Bourg İddaa Tahmini 30.03.22

7DAYS EuroCup B grubu 17. hafta mücadelesinde Buducnost Çarşamba saat 20:00’da Bourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Karadağ ekibi bu sezonun istikrarlı ve kaliteli basketbol oynayan ekiplerinden biri, özellikle evlerindeki maçlarda. Nitekim 16 maçtan 9 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada yer buldular, play-off biletini de garantilemiş durumdalar. Hedefleri ise yerlerini koruyarak daha doğrusu ilk 4 sırada kalarak play-off’da ev sahibi avantajını kapmak olacak. Evlerindeki son 2 maçta önce Promitheas’ı 13 sonra da Cibona’yı tam 25 sayı farkla beklenenden de rahat yenmeyi başarmışlardı. 

Bourg ise son haftaların formsuz ekiplerinden biri, üst üste 3 maçlarını kaybettiler ve 5 galibiyette kalarak play-off potasından 2 galibiyet geride kaldılar 9. sırada yer alarak. Ayrıca bu sezon deplasman karnelerinin ağır sıkıntılı olduğunu belirtelim, evden uzakta 8 maçtan sadece 1 tanesini kazanabildiler. Son 2 deplasman maçlarında grubun zayıf ekiplerinden Promitheas’a da, formda temsilcimiz Bursaspor’a da 7’şer sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise evlerinde oynamalarına rağmen denk rakiplerinden Ulm’a 13 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi anlamında hem de son haftalarda sahada oynanan basketbol adına net farklar var. Ayrıca Buducnost evinde ne kadar etkili ve istikrarlı bir takımsa Bourg ise deplasmanlarda o kadar kötü ve vasat bir takım. Avrupa’nın en zorlu deplasmanlarından biri diyebileceğimiz Moraca Sports Center’da dirençlerini maç sonuna kadar koruyabileceklerini düşünmüyorum. Karadağ ekibinin Perry ve Cobbs gibi iki yıldız guardıyla maçın kontrolünü eline alıp rakibin direncini kırarak net bir galibiyet almasını, handikapı geçmesini bekliyorum ki ilk maçta Fransa’da da 4 sayı farkla kazandıklarını hatırlatalım. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.74
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …