Anasayfa / Buducnost / Buducnost – Gran Canaria İddaa Tahmini 25.01.19

Buducnost – Gran Canaria İddaa Tahmini 25.01.19

Turkish Airlines Euroleague 20.hafta mücadelesinde Buducnost Cuma saat 21:00’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.48 olarak açıklamış.

Karadağ temsilcisi göreve Repesa’nın gelmesiyle kendine gelmeye başladı. Evlerindeki son 2 Euroleague maçında önce temsilcimiz Daçka’yı zor da olsa 1 sayı ile yendiler sonra da en büyük şampiyonluk adaylarından biri olan Real Madrid’i geçen hafta tam 13 sayı farkla geçmişlerdi. Özellikle Cole ve Bitadze çok önemli performanslar sergiliyorlar son maçlarda, başarının mimarı konumundalar. Ivanovic ve Ilic dışında eksikleri yok.

Gran Canaria her ne kadar Euroleague puan tablosunda rakibinden 1 galibiyet önde olsa da son haftalarda oynadıkları basketbol kalite ve seviyesi açısından rakipten çok gerideler. Zaten son 4 Euroleague maçından da üst üste galibiyet çıkaramamış bir takımdan bahsediyoruz. Son deplasman maçlarında da Baskonia’dan 17 sayı fark yemişler, hiç direnememişlerdi. Radicevic, Hannah ve Nelson’ın sakatlıkları devam ediyor oyun kurucu rotasyonunda.

Normal şartlarda denk güçlerin mücadelesi diyebilirdik ancak Karadağ temsilcisinin oynadığı agresif ve dirençli basketbol artı özellikle iç sahada aldıkları başarılı sonuçlar onları formsuz ve kırılgan Gran Canaria’dan net olarak bir adım, hatta bir kaç adım öne çıkarıyor. Son maçta bu sahada Real Madrid’i devirmiş olan Buducnotst’un zayıf rakibi karşısında da hata yapmayacağını ve kazanacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.40
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.48
Güven İndeksi: 9/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası‘nda mücadele edecek 2 takım Kanada ile Yeni Zelanda Avusturalya’nın ev sahipliğinde karşılaşacaklar. Çarşamba …