Anasayfa / Buducnost / Buducnost – KK Split İddaa Tahmini 01.09.21

Buducnost – KK Split İddaa Tahmini 01.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Buducnost Çarşamba saat 20:00’da KK Split ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 157.5 belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Dzikic’i göreve getiren Karadağ ekibi, kadrosunu da tecrübeli isimlerle güçlendirdi. Atic, Jacob Wiley, Jagodic-Kuridza, Vladimir Micov, D.J. Seeley takıma ekledikleri önemli isimler. Ayrıca Justin Cobbs, Popovic, Sehovic, Nikolic kardeşler ve EuroCup’da sezonun en iyi beşine seçilen NBA artı Euroleague patentli Willie Reed’i da kadroda tutaklar başarılı bir transfer dönemi geçirdiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Son hazırlık maçlarını Studentski ile yapmışlar ve 80-85 ile kaybetmişlerdi. Cobbs ile Popovic 15’er sayıyla takımı ayakta tutan isimlerdi. 

Split ise hatırlayacağınız üzere geçen sezon son haftalarda zor da olsa ABA’da kalmayı başarmış, ligin zayıf halkalarından biriydi. Yeni sezon öncesi kadrolarına yaptıkları eklemelere bir bakalım. Cluj’dan Zganec, Anwil’den Shawn Jones, G-League’den Tre McLean, Sloboda’dan Campara takıma katkı vermesi gereken değerli takviyeler olarak öne çıkıyorlar. Halihazırda kadroda bulunan Perkovic ve Bajo da Hırvat ekibinin yeni sezonda katkı vermesi beklenen diğer isimler. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi bir kalite ve seviye farkı var. Ancak Buducnost, son hazırlık maçında Studentski karşısında da bu farkı sahaya yansıtatamış, 80-85 kaybetmişti. Bu maçta da Cobbs ve Popovic liderliğinde tempoyu yüksek tutacaklarını, Split’in de onlara Perkovic ve McLean ile aynı işekilde cevap verebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle taraf bahsi yerine önceliğimi üst seçeneğine vereceğim. Alternatif olarak da Buducnost’un handikaplı galibiyetlerine yönelebilirsiniz.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (157.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Bahçeşehir Koleji – Fenerbahçe Beko İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası mücadelesinde Bahçeşehir Koleji Cuma saat 16:00’da Fenerbahçe …