Anasayfa / Buducnost / Buducnost – KK Split İddaa Tahmini 07.09.23

Buducnost – KK Split İddaa Tahmini 07.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Buducnost Perşembe günü saat 18:00’da KK Split ile karşılaşacak. intobet misafir takımın lehine 13.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Buducnost geçen sezon yarı finale kadar yükselmiş ama Kızıl Yıldız’a 2-0 ile süpürülmekten kurtulamamıştı. Yeni sezonda da EuroCup’da mücadele etmeye devam edecekler ve bu nedenle de kadrolarını güçlendirmeye çalıştılar. Koç Mijovic ile yola devam eden Karadağ ekibinin kadrosuna baktığımızda eski Beşiktaşlı Freeman, Holon’dan hatırlayacağınız Marvin Jones, Derby’den Fletcher Magee, tecrübeli skorer Mihailovic, Serie A’nın MVP’si Colbey Ross, atletik uzun JaCorey Williams, NBA patentli guard McKinley Wright ve tecrübeli forvet Cameron Reynolds takımın yeni silahları konumundalar.

Henüz koçu netleşmeyen Hırvatistan temsilcisi Split geçen sezon olduğu gibi bu sezon da ligde kalmaya çalışacak, ana hedefleri bu olacak. Kadrolarına baktığımızda ise Amerikalı uzun Funderburk, genç guard Gnjidic, dev uzun Ljubicic, milli guard Perkovic, Amerikalı oyun guard Shelton, veteran guard Roko Ukic takımın öne çıkması beklenen silahları konumundalar. Kağıt üstünde de işlerinin zor olabileceğini görüyoruz zaten. 

Karadağ temsilcisi bu sezon da Adriyatik Ligi’nin güçlü son 4 adaylarından biri olacak ve EuroCup’da da en azından son 8 yapmak istiyorlar. Bu yolda da iddialı bir kadro kurduklarının altını çizelim. Freeman, Ross, Wright, Reynolds, Williams, Jones’dan oluşan etkili bir yabancı rotasyonları var. Split gibi kendi seviyelerinin bir kaç kademe altında olan rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, net bir skorla yani handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Miami Heat – Golden State Warriors İddaa Tahmini 21.07.24

NBA Yaz Ligi yarı final maçında Miami Heat Pazar günü saat 23:00’da Golden State Warriors …