Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Buducnost – Paris İddaa Tahmini 23.11.22

Buducnost – Paris İddaa Tahmini 23.11.22

7DAYS EuroCup B grubu 5. hafta mücadelesinde Buducnost Çarşamba günü saat 21:00’da Paris ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 174.5 olarak açıklamışlar.

Karadağ ekibi bu sezon beklendiği gibi grupta güçlü ilk 4 adaylarından birisi. 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak da bunu gösterdiler ki son 3 maçta gelmişti bu galibiyetler, güzel bir seri içindeler. EuroCup sahnesindeki son iç saha maçlarını 95-89 ile kazanıp bize yüksek skorlar izletmişlerdi. Ligde oynadıkları son 2 maçta da bu durum devam etti, sırasıyla 204 ve 207 sayı üretildi. Bell-Haynes, Reynolds, Popovic, Booth takımın öne çıkan skorerleri.

Paris ise organizasyonun yeni takımlarından biri ve şuana kadar orta şekerli bir performans sergilediler, 4 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Yüksek tempoyu çok seviyorlar ve şuana kadarki maçlarda ortalama 87 sayı üretim potalarında ise 88 sayı gördüler. Bu tempoyu Pro A’da da sürdürüyorlar ve benzer senaryoda oradaki son 2 maçlarında da bizlere yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 192 ve 225 sayı üretilmişti. Allman, Begarin, Simms, Toupane takımın öne çıkan skor opsiyonları.

Buducnost rakibinden tecrübe ve kalite olarak daha iyi bir kadroya sahip ki ev sahibi avantajıyla beraber maçın favorisi. Ancak handikap riskine girmektense onların da Paris’in de son haftalarda hem EuroCup hem de kendi liglerinde sergiledikleri yüksek tempolu basketbolu dikkate alarak toplam skora yönelmek daha mantıklı olur diye düşünüyorum. İki takım da son lig maçlarında bizlere NBA seviyesinde yüksek skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını ve bizlere keyifli, bol skorlu bir maç seyrettireceklerini düşünüyorum. Bir tarafta Bell-Haynes, Reynolds, Popovic, Booth, diğer tarafta Allman, Begarin, Simms, Toupane varken karşılıklıolarak 90 sayıları zorlamaları, hatta geçmeleri bana göre sürpriz olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (174.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (174.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …